Sevgilime asılan bir kız var fakat ben sevgilimin yanında bile değilim! Sizce ne yapmalıyım?

Ben İstanbul'dayım fakat sevgilim Ankara'da.

Daha önce sevgilim bana bir kızın ona asıldığını söylemişti uzak durmasını söyledim ama yanında olmadığım için hiç bir şey yapamıyorum. Bugün sevgilim bana kızın ona asıldığını hatta öpmeye çalıştığını bile söyledi "elimden kurtulamazsın" deyip gülüyormuş bide. Kız sevgilimin abisinin eski sevgilisi ayrıca. Hayır orada olsam belki bir şeyler yapabilrim fakat ne yapacağımı bilmiyorum.

Sevgilime çok güveniyorum ve asla kıza yüz vermez biliyorum küfür bile etmiş kıza.

Sizce ne yapmalıyım elim kolum bağlı kaldım önerileriniz benim için önemli?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bişeyde yapamazsın erkek arkadaşın bu duruma dur dedi dedii.. demedi byby

0|0
    0|0
    • aman allah korusun :S

• Zaten tek yapabileceğim şey istemek :(

• malesef öyle.. banada düşen gönlünce olur umarım demek

Erkekler Ne Diyor 6

• bırak asılsın. sevgilin seninse kalbinde sen varsan zaten boş. ama sevgilin yolluysa yapacak bişey yok. ben ankaradayım söyle halledeyim :)))

0|0
    0|0
    • :) Valla iyi olur iki sopa çeksen şu kıza fena olmaz :D

• Çok fazla güveniyorum ve o kız birşey de yapamaz biliyorum ama hiç birşey yapmadan durmak iyi gelmiyor bana sanki :S

• sakin durmalısın. bu devir güven çok önemli. saçmasapan şeyler yüzünden güven bozuluyor. boşver. tut kendini. bu engelleri aşmalısın. yolunuz uzun

• o kıza taviz vermemesini söyle ona güvendiğini söyle

0|0
    0|0
  • en yakın zamanda yanına git burdan olacak iş değil.

0|0
    0|0
  • Sizin iş yaş ablacım. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • senin ön takımından kan alırım de :)

0|0
    0|0
  • kadınlığıyla baştan çıkarmayada çalışır şimdi o işin zor valla

0|0
    0|0
    • of evet ya uzakta olmanın zararları işte :/

• kadınlardan korkulur yapar valla :( benim sevgilime biri aslısa sonu pek iyi olmazdı ama kız olduğu için güvenirdim ona :D

• O kıza yakın olsam onunda sonu pek iyi olmazdı ama şu durumda dediğim gibi elim kolum bağlı :S

Kızlar Ne Diyor 5

• nasıl bu kadr emin olabiliyorsun ? bişey söylim misenn yapak hiç bişeyin yok. olamazda zaten. kaliteni bozma. basit kız izlenimide verme. 3. kişinin araya girmesi durumunda artık kme bulaşıyorsa yani erkeğe senn sevgiline bulaşıyorsa bunun tek çözümü senn sevgilindir sevgilinde biter iş. sen boşun ahlama vahlama. 3. kişi yüz buluyor o yüzden oyle dvrnıyor. çok güvenme okdr. ayrı şehirlerdesin bide. neyin ne oldugunu anlayamazsın. adam olan kişi öncelikle sevgilisini düşünür. anladınmı. böyle birşeyi anlatmaz. neden ? üzülür düşünür kafa takar diye korkar. böyle nspet yapar gbi anlatılmaz böyle şeyler. senn yapck hç bişeyin yok. sevgilin vericek o kıza agzının payını . istese her trlü uzaklaştırır boşversene.

0|0
    0|0
    • Haklısın...

• aynen canım. benim felsefem hep budur. araya 3. kişi giriyorsa sakın 3ç kişide suç bulmayın suçlamayın. girmesine müsade edendedir her zman suç bnu sakın unutma.

• Bence çok doğru söylüyorsun evet ya :S

• canım erkekler böyledir. hayır yani madem kızı önemsemiyor sana ne diye kalkıp anlatıyor ki umursamaz davran ve ona vicdanı ile hareket etmesi için etkili sözler söyle. kendine güven her zaman. bir iki tavır yap ama uzatma hemde abisinin eski sevgilisi yuh çek salla gitsin. erkekk arkadaşına da çok güvenme ve bağlanma erkek milleti güzelim.

0|0
    0|0
  • yapabilicek bişeyin yokki. bişekilde kıza ulaş sevgilimden uzak dur de diycem belliki kız arsızın teki belki daha cok yavşar

0|0
    0|0
    • Kesinlikle arsız ya, abisinin eski sevgilisi bide. Off!

• bence cok kasma ve bu konuda sevgilini sıkma. emin ol aldatan heeertürlü aldatır

• Haklısın sanırım en iyisi sıkmamak

• yalan soyluyor eger gercekten bole bısey olsa sana solemeden kızla ısı pişirir

0|0
    0|0
  • Sevgilinin bunu söylemesi de enterasan belki kıskandırmak için yapıyordur senin sevgini, tepkini görmek istiyordur. Gerçekten varsa da kız ağır bir şeymiş söylemiyim :D

0|0
    0|0
    • Umarım kıskandırmak içindir ciddi olduğunu söyledi ama bilemiyorum garip gerçekten :S

• O da eski sevgilisine ulaşmak için seninkini basamak olarak kullanmaya çalışıyordur belki

• O da olabilir doğru

Yükleniyor...