8. hafta olmasına rağmen kendilerini rakipsiz ve şampiyon ilan edenleri görüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

8. hafta olmasına rağmen kendilerini rakipsiz gören ve şampiyon ilan edenleri görüyorum. Bu futbol bilgsiyle futbolumuz gelişir mi? Siz ne düşünüyorsunuz? İnsanların kendilerini eğitmesi gerekmez mi futbol konusunda :(

Dün alınan sonuç nedeniyle insanların heyecanlanmasını normal karşılıyorum ama bugunde benzer şeyleri görünce sitede, bu durumu heyecandan çok "futbol cahilligi" olduguna yordum. Daha 7. haftadan şampiyonluk naraları, rakipsisiz demeler falan. Sizler ne düşünüyorsunuz? Saygı çerçevesinde görüşlerinizi belirtin.

(Soru şikayetlerden dolayı kalkarsa kusura bakmayın, ben o şikayet edenler adına sizlerden özür dilerim şimdiden :D)

• Futbol cahili onlar
    100% (2)83% (5)88% (7)Oy Ver
  • Futbolu rast geldiklerinde takip eden insanlar onlar
    0% (0)17% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay yorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• başakşehir şampiyon bu sene 😂

0|2
    0|1
    • 1ay

çok erken diyeceğim yinede ben :D

• 1ay

şimdilik iyi götürüyorlar görünen o ama daha fazlasını konuşmak için biraz bekleyip görmek lazım derim ben yinede

• 1ay

herhalde

Kızlar Ne Diyor 1

• Futbol cahili onlar

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Favori Beşiktaş in şampiyon olmaması için kendi ayağına sıkması lazim. Olağan üstü şeyler olmazsa favori Beşiktaş şampiyon olacaktır. Eğer illa bir rakip gerekiyorsa en fazla zorlayacak takim Başakşehir dir. Belki biraz da Osmanlı Onlardan daha derli toplusu yok

Ayrıca daha birkaç sene öncesindeki gslilerin kibiri ile kıyaslanamaz bu durum

0|1
    0|4
    • 1ay

Güldürdün :))

• 1ay

Bjk de kibir yok gsda var ölemi :)) bjk favori değl favorilerden rakipi en başta gs beğenmediğin takım az kaldı gömüyodu sizi vodafone a cabuk unuttun ilkyarı yusuf yusuf tuunuz golleri biz hediye ettik 95 te 3 ü kaçıran yine biz eski bjk gbi de oynamıyorsunuz 2-3 haftadr bugün bile temponuz yokmuş 10 kişi basit antalya yı zor yendiniz fazla havalanmayın iner o havanız

• 1ay

@manyakhipopotam zorla mı yendik sen ne iciyorsun bana da tavsiye et :) geçen sene içerde dışarda yendiğimiz unuttunmu sahanıza 3 puan için geleceğiz o sahada trabzon bile 3 aldı ligin en iyi takimi mi alamayacak

• evet bende kızıyorum da yine gs lilerdeden daha mutevaziler yinede şurda bir kaç sene önceye kadar uefa kupası masalları dinliyorduk devir değişti allahtan

0|1
    0|2
    • 1ay

8 hafta kim öyle kim kala normal mi sence

• 1ay

Kim anlatıyordu o masalları FB liler mi :))

• B dedim

0|0
    0|0
  • 8 senede bir Şampiyon olunca böyle oluyor işte

0|2
    0|0
    • 1ay

8 senede 1 de olsa bir futbol bilgisi diyede bir şey vardır yani saçma geliyor bana yanii
      dün ve bugun o kadar şey yazdılar bugun es kaza yenilse ne olcak peki :D

• 1ay

haklısın sanırım

Yükleniyor...