Güvensizlik! Yeni tanıdığınız birisi size hangiaşırsa hangi şeylerden söz ederse ona güvenirsiniz?

Yeni sevgiliniz olmuştur ya da arkadaşınızın arkadaşıdır .. O hangi konudan yada kendisiyle ilgili hangi konudan konuşursa ona güvenirsiniz? Güvenmeye başlarsınız yada ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• karsilikli elektrik meselei

konusmayi seven guleryuzlu ise karsilikli espiriler havada ucusur ise begenirim.

Guven meselesi apayri bir sey bunu hemen 10 dk da anlayabilecegimi hic sanmiyorum.

bir insana guvenmem icin uzun zaman birlikte zaman gecirmem gerekir karakterini bilmem gerekir davranislarini tahlil etmem gerekir. Guven o kadar cabuk kazanilmaz

0|0
    0|0
    • sana hangi soruyu yöneltseydi içini dökerdin ?

• icimi dokmem kolay kolay ilk tanistigim zaman fakat ilerleyen zamanlarda olabilir.

ama ilk tanistigimda benim de cok hassas oldugum konulara deginmeyi basarirsa o zaman icimi dokebilirim

• mesela ne gibi sorular yöneltirse ?

Kızlar Ne Diyor 1

• kendi hayatndan biraz ozelinden dertlerinden sikintilarindan konusa beni kendine yakin buldugunu dusunurumde ama simdiki devirde guvenilemz ya babana bile guvenmiyeceksin die soz var

0|0
    0|0

• hemen direct sölemiyor konuşuyorsun konuşuyorsun 1 saat 2 saat geçiyor .. Sonra hangi soruyu yöneltirse içini dökersin ?

• hmm dusunuyum o zmn:)bana deseki seni aldatan oldumu sevgi hayatin nasil dese ohooo baslarim acdimia gzimi susmam

Erkekler Ne Diyor 1

• Samimi ve içten olması güvenmem için yeterli .

0|0
    0|0

• Yeni tanıştığım birisi ile soru cevap şeklinde konuşmam , bir yerden konuşmaya başlarız gerisi kendiliğinden gelir .

Yükleniyor...