Bunun sebebini arıyorum ?

bu zamana kadar hep kovaladım çabaladım ama olmadı belkide kendimi farketmedim ya da çok iyi niyetli olmamdan kaybettim sevgilim olmadı belkide kısmetim değil daha size soruyorum şimdi hayatımın bu yönde ilerlemesi kadermi sizce kendi seçimlerimmi ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kovalamıycaksın sinsice yaklaşıp aralarına kakrışacaksın kanka modeli takılıp isteyeni bafiliyceksin.. şişman kızlar velinimettir ınlarla dost ol dinle onları sana anaç davranmalarına izin ver senden faydalanmak isteyebilirler yanağını sıkıp seni yeyecekmiş gbi bakabilirler ama sen ona kanka modeli takılıp güzel arkadaşlarını sana ayarlamasını isticeksin istemeyi bileceksin aslanım <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• sende sorun yok, bizim türk kızları defolu. ne kadar peşinden koşarsan o kadar prenses sanıyorlar kendilerini ne kadar azına sıçarsan o kadar aşık oluyorlar. sevgilim başkasıyla yatmış ama onu hala seviyorum diyen kızlar bile var :) bundan dolayı canını sıkma canım kardeşim :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim canım kardeşim bu yazın beni biraz değiştirdi çok olumlu konuştum

• Valla bilemiyecem ama böyle güzel

0|0
    0|0
  • Bu kısmet işi hacı arama hayatını yaşa. birden oluyor bunlar

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim kardeşim güzel söyledin herşey olucağına varır

• Üzerindeki kıyafetlerle o duruş olmamış bkz: ahada sorun

0|0
    0|0
Yükleniyor...