Ne yapabilirim bir bakın ya:/ ?

ya zor birini seviyorum olmucağını da biliyorum bu işin okul da kapanıyo seneye de son sınıf o. bişeylerin olcağını sanmıyorum ama sevmekten nasıl vazgeçicem aslında vazgeçmek de istemiyorum ama böyle bilmiyorum ya seviyorum...

Güncellemeler:
olacağı varsa olur takma kafana akışına bırak diyo arkadaşlarım ama işte takıntılıyım

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• çok mu seviyorsun arkdaşım o zaman çek kenara böyle böyle de sevdim seni de çok hoşuma gidiyosun de elimde değil seni unutamıyorum de eğer konuşmak istersen numaramı veririm de zaten bir cevap verir sana ama benm bildiğim bunu erkekler yapar sende harbi kızsan yaparsın seçim senin arkdaşım ya o denizde korkmadan yüzersin ya da durup bir kenardan izlerisin...

0|0
    0|0
    • ya uzun zaman olmadı yeni de diyebilirim ama zor biri olduğunu biliyorum arkadaşıma sordum nasıl biri diye, takmazmış aşk konularıyla ilgilenmezmiş. okulun kapanmasına yakın sevdiğim için de böyle kötü gibiyim. seneye son sınıf olcak. sene başında bişey olsaydı sevseydim sene sonuna kadar gelişmeler olabilirdi belki. son sınıf olunca üniversite hazırlığı falan..okula doğru düzgün gelmeyecek

• bana ilgisi varmış gibime geldi ama bilmiyorum emin olamıyorum ama ben seviyorum ekledim faceden kabul etti

• tamam işte ne güzel faceden muhabbeti kur konus kendini ısındır çocuqa braz sonrada söylersn yavas yavas kuzum acele etme ama ilgisi var diyosan bence hemn konusmalısın

Erkekler Ne Diyor 3

• boş ver beya :) bir başkasına şans ver olmicak biriyse neden hem kendini üzüp hemde başkalarına şans vermiyorsun insan ömrü boyunca bir kişiyi sevecek diye bişey yok ki bir başkasıyla dene tabi önüne gelen herkesle değilde eğlenceli sosyal hayatı olan biriyle çık üç güne unutursun.

0|0
    0|0
  • Geçer geçer daha öncekiler gibi

Bu da geçer

Neler neler geçmedi ki

Yine düşer

Deli divane gönlün aşka aşka

Aşka vurgunsun sen :)

0|0
    0|0
  • takma kafanaaaaa

1|0