Fenerbahçe'nin uefa Disiplin Kuruluna Sevki..

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Fenerbahçe uefa disiplin kuruluna sevk edildi ve 2 yıl men edilmesi isteniyor.sizce ceza gelir mi gelirse Türk futbolu ve Fenerbahçe nasıl etkilenir ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gezi parkından ultraslanın çekilmesi taksimde fenerbahçe ve beşiktaşın hükümete karşı durması ünal aysalın fenerbahçe ve aziz yıldırım ceza alacak demesi ve bunların hemen ardından fenerbahçe ve beşiktaşın uefa disiplin kuruluna sevk edilmesi inşallah tesadüften başka birşey değildir.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fener ceza alır,almalı. Türk futbolunu sanırım kötü yönde etkiler.

0|0
    0|0
  • uefa 2 yıl men eder kararda onanır adının geçmesi bile önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaşta problem yok Fener bize terleyecek

0|0
    0|0
  • Turk futbolu etkılenmez.Bırakın şu türk futbolu yalanını.basmakalıp sözler hep.

Fener çok güzel etkilenir.Diğerlerine de ders olur.

0|0
    0|0
    • ülke puanına bu sene fb ve gs den başka hangi takım katkı yaptı ? fenerin yerine gidecek takımlar fener kadar ülke puanına katkı yapabilecek mi ?

• boşversene ülke puanını.Milli takım rezillerde.Ülke puanına o kadar katkı yapıldı eyvallah.Peki gs den başka gruplara direk katılan takım var mı ? yok.Fenerbahçe ya da beşiktaş bu hatayı yaptıysa ve tescillenirse cezasını çekecek. Ben adil bir lig izlemek istiyorum.Adil oynanan futbolda kaybedilen ülke puanları kat kat kazanılır.Varsın bir kaç sene ülke puanına katkı olmasın.

• madem sorunlu niye yarı final oynatıyon?

0|0
    0|0
  • türk futbolu degilde fener etkilenir fena ama bence ceza cıkarsa fenere cıkacak bjk af edilecek fener yerine bjk şampiyonlar ligine gidecek benim tahminim bu ama eger cceza cıkarsa

0|0
    0|0
  • bilmiyorum bekleyıp goreceğiz

0|0
    0|0
  • banvit kazanır sonucunu görmek lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...