Küçükken hiç birine suç attınız mı?

küçükken hiç birine suç attınız mı? büyügünüze ya da küçügünüze suçunuz neydı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• En samimi arkadaşımla evlerin camlarına taş atardık arabaların lastiklerini indirirdik pet şişeler işer evlerin kapılarına dökerdik bize sorduklarında kim yapıyor bunları diye başka bir arkadaşımız vardı mimlenmiş ona atardık sucu ne çekti be bizim yüzümüzden dayak manyağı olmuştu çocuk:) .

0|0
    0|0
    • çok kotusunuz :D

• 90lar sokakta oynayan son nesildik beee :)) suçu attığımız çocukta çok yaramazdı zaten ben yapmadım desede kimse inanmazdı :D

• Kuzenim bana atıyo :) kendisi 6 yaşında bişeyi eline yüzüne bulaştırınca benim yaptırdığımı söylüyo :D Sorun yapmıyorum ama :)

0|0
    0|0
  • Bilerek kimseye bir şey yapmadım.

0|0
    0|0
  • Ben hala atıyorum çok ta güzel oluyo

0|0
    0|0
  • Genelde suç atılan olmuşumdur hep.

0|0
    0|0
  • küçükken başkasının üzerine attığım suçları toplayıp bana geri verseler iki kez ağırlaştırılmış müebbet yerim o derece . İdam kalktı neyse ki :D

0|0
    0|0
    • :DDD o kadar dıyosun o zaman sen bayagı yaramaz bı çocuktun :D

• Allah benim gibi bir çoçuğu düşmanımın başına vermesin ,düşmanda olsa insan sonuçta:D

• :DD allah korusun valla

• attım kuzenime dedemde ona tokat attı :( daha miniktik ama 9 10 yaşlarındaydık. top oynuyorduk top cama geldi cam kırılmadı ama dedem kızdı

0|0
    0|0
  • uyuzmusun sen ya niye 2 soru birden soruyorsun benim sorum alta indi senn yuzunden

1|0
    0|0
  • ben vazoyu kırmadım...o kırdı anneee:D

0|0
    0|0
  • genelde sessiz biriydim .

0|0
    0|0
  • hayır. insanı rencide etmek hoş değil.

0|0
    0|0
  • aahah misafirlerin yanında anne abim osuruyo demistim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• komşunun bahcesinden arkiyle erk çalmıştık . yaş 6-7 civarı :D karı gaddardı çok korkardım ama yne çalardım :D şerefsüzün erikleri iyiydi çok datluydu napak :D yakalandık bahcede kadın geldi çekti ikimizi kenara kim çaldı kim kopardı bunları dedi. bende yanımdakini işaret edip ben zaten erik yemem dişime gidiyo arkdaşım aldı dedim :D arkdşmın elindeki erikleri aldı. bhaceden kovdu bizi :D neyseki benm cevaplerdeki erikleri verdim arkiye :D suçladım ama telafisinide yaptık yane hahahahah :)))

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman suç benim üstüme atılırdı. Yani ablam hep bana atardı, okul yıllarımda kesin bende atmışımdır.

Nefret ederim ama bundan aslında. Çok kötü bir davranış.

0|0
    0|0
  • Annemin vazolarını falan kırardım , abim yaptı derdim D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...