Beşiktaş'ın ligde bir rakibi var mı?

hırsızlığın, katilliğin, adeletsizliğin, faşizmin, sapıklığın, cehaletin, işsizliğin had safhada olduğu bir dünyada , futbol sevenlerin yüzünü güldüren takımım.

ha galatasaray da güldürüyor o ayrı.
fener kahkaha attırıyor hatta, sen de haklısın.

allah'tan beşiktaşlıyım lan, amin.

1|1
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Tek rakibim sensin😍😍

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 20

• Yine uçuşa geçmişler. 😂 İskoçya ligi degil burası rakipsiz deyince her sene şampiyon olmuşlar zannedersin. Son 24 yılın şampiyonları;
    http://i.hizliresim.com/gXQOmR.jpg
    Bu ligde üst üste şampiyonluklari aliskanlik haline getirmis tek takim var onuda soylememe gerek yok. O tek takim kotu olunca bazilarinin sesi acilabiliyor. He aglamadan fetö dua ederek şampiyon yapti 😄 Şereften bahsedenlerin ikinci yildizi nasil aldigini, şike sürecinde Türkiye kupasini iade edislerini unutmamak lazim.

2|3
    1|3
    • 1ay

Niye 24 senenin istatistiğini aldın daha öncesinde 3 sene üst üste beşiktaş şampiyonluğu var diyemi. Millet 20 alır 30 alır bu uyanık 24 almış

• 1ay

Daha geçen sene içeride dışarıda gömdük yetmedimi

• 1ay

Özelden aldigin yanit yeter sana:) sizinle tartismaya bile girilmez sıkışınca küfür. Kanınızda var bu. Gorusleri kaldiran tarafli modu da biliyorum az kaldi hepinizle ilgilenecem ben.

• Favori Beşiktaş in şampiyon olmaması için kendi ayağına sıkması lazim. Olağan üstü şeyler olmazsa favori Beşiktaş şampiyon olacaktır. Eğer illa bir rakip gerekiyorsa en fazla zorlayacak takim Başakşehir dir. Belki biraz da Osmanlı Onlardan daha derli toplusu yok

0|1
    0|0
  • 8-9 yilda bir konuşmak tabiki hakkiniz. Sizin de ovunecek seyleriniz olmali bir deste yılda. Sonra gene serefli 6. lik, serefli 3. luk Feda diye tutturmaya baslarsiniz. Simdi keyfini cikarin 10 yil bir daha cikaracak bir şeyiniz kalmayacak.

0|1
    0|3
    • 1ay

Şerefsizce yıllarca oynamaktansa, şerefimizle kazandığımız şeyleri gerekirse 100 sene söyleriz.

• 1ay

Belli ki Fenerlisin. Başka takımı tutuyorsan söyle onu da halledelim. Dökeriz ortaya sıkıntı yok.
      m.haberturk.com/.../625370-serefsiz-sampiyonluklar

• 1ay

@--Nxy-- Sen mi şerefli takim tutuyosun? Rize'ye neyinizi sattiniz biliyor musun sen? Hani bir klişe var ya "Besiktasli dedigin laza vurdurur" diye. Heh o Rize'ye vermenizden geliyor; "Maçı"

• Lig için konuşmak daha çok erken.. Öğrenemediniz mi daha bu işleri siz? Ayrıca Fenerbahçe Basketbolda avrupanın 1 numaralı kulübü. Bilmem hiç takip ediyor musunuz?

0|0
    0|0
  • Bu işler böyle o kadar sefalet cekilir illaki basari gelir.
    Diğer buyukler sürpriz olarak cikabilir ama simdilik basaksehir.
    Tabi rakip takimlara saygi da cok onemli fakat insanin icinde olmali saygi her daim futbola tarafsiz bakarim yani uzun suredir ama gercek takimim fenerbahce avrupa da osmanli ve besiktasin gruptan cikma ihtimalleri de bulunuyor bu olauda biraz lig durumunu bozacaktir.
    Fenerbahçe de cikacak gruptan dier takimlar gibi umarim iyi seyler olur avrupa da turk takimlari adina

0|0
    0|0
  • Galatasaray süperligin en zengin kulübü olmak üzere yönetim gerekli izni büyük konuşma derim 😂

0|0
    0|0
  • Hakkı ve bileği ile kazanan her takımı alkışlarım. Hani derler ya " iyi olan kazansın" , şu an beşiktaş iyi ve kazanıyor.
    Not: Bursaspor.

0|0
    0|0
  • Ahahaha 😂 amin abi "ÂMİN"

0|0
    0|0
  • Ekşi'den alıntıdır, yazmayı unutmuşsun kardeş.

0|0
    0|0
  • iyi ki Beşiktaşk var lannn yoksa bu hayattan gram zevk alamazdım

0|0
    0|0
  • Bak bjk lı sende Güldürdün soru ve detayları :)))))))))))))))

0|0
    0|0
  • :) var kardeşim tabi ki. Kendisi var

0|0
    0|0
  • karakargalar sizi evdekilerin hepsi kargacı ben kanarya

0|0
    0|0
  • Var. Federasyon.

0|0
    0|0
  • Başakşehir veya Osmanlı.

0|0
    0|0
  • 40 Yılın başı galatasaraya iddaada oynayım dedim 100 tl bastım kupona ekledim tekten yattım. Şimdi ben napayım

0|0
    0|0
  • 2 beşiktaş anca bir GS yapar unutma 2 yıldızlı :D
    senin bu yaptığına 'dün b*ktun bugun koktu ' :deyişini hatırlattı bana D

0|1
    1|3
  • Öncelikle gerçekten gereksiz ve komik bir soru yani bunu 18 yaş altı site üyeleri sorsa yine eyw dicem yok bjk rakibi var mı filan gereksiz sadece bjkden soğutursun insanı zarar verirsin 7-8 senede bir şampiyonluk komik oluyor yapma.

0|2
    0|5
  • Bjknin Fedarasyonu ve onun hakemleri varken zor cidden. Çıkıyorsun Bjknin sahasinda Bjkyi madara ediyosun ama ama Erene tekme atan Marcelo kirmizi görmüyor Caner kart görmüyor. bir şekilde maçi berabere bitiriyorlar
    Dün yine Bjkli Aydinus görevini yaptı. Bjk şerefini kaybetmiştir.

0|2
    0|3
  • Beşiktaş yürür gider

0|1
    0|0
Yükleniyor...