Zeki yavrunun açıklamaları nasıl sizce?

Zeki Yavru: "Geçen sene bize 7 kişi ile 'Oley' çeken Galatasaray taraftarınıda unutmadık!"

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 7 kişilik trabzonu yenen gs varmış 11 kişi ile geldik haddini bildirdik :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Muslera' ya saldıran, Galatasaray bayrağı yakan, "2010 -2011 sezonu şampiyonu trabzonspor " yazılı pankart astırıp haklı olanı savunduğumuz ama gerçekten de değersiz birisi olduğunu düşündüğümüz ve her ne olursa olsun iyi niyetle yaklaştığımız sonuç olarak olumsuz ve karşıt konuşma aldığımız bir "hamsi" mi açıklama yapmış? ciddiye almıyoruz. %73 oranla topa sahip olma %60 üstünde pas yapan ve organize ataklar yapan hücum üstüne hücum ama netice de gol'ü şansız bir şekilde bulamamamız ve onların tek bir pozisyonunda onunda OFSAYT niteliğinde gol olması ne kadar adi ve şerefli? Ayrıca ; Yatarak top oynamak futbol kuralları içinde ne kadar nitelikli?

0|0
    0|0
    • 1ay

Derbide galatasaray yerde yatma rekoru kırdı

• 1ay

Pas yapma, zaman harcama ayrı bir mevzu anlatamıyorum galiba YERE YATMA diyorum. Trabzonlusun veya Fenerlisin bunun bir anlamı yok korkak futbol ( tabi buna futbol denirse) aç tek tek son dönemlerde oynanan futbola bak hep korkak ve zamana oynama yere yatma anlayışı var. Hatta dün yerde yatan bir futbolcuya ( zamana oynama tamamiyle) onur yaklaştı kramp bahanesiyle yanında ki de onur a fısıldadı zamana oyna diye. Yani her şeyi görüyoruz ve izliyoruz.

• 1ay

Zaman geçirenleri çok iyi biliyoruz diyorum

• bence çok guzel 7 kişi ile dalga geçip oley çeken taraftar neredeydi? bence deniz ateş bitnel ve fetullah gulenin yokluğunu fazlasiyla aradi gs

0|1
    0|0
  • Sporcunun ahlaklısı ve zekisi değil, trabzonsporluda gslide değilim ama Türkiyede futbolcular çok ergen açıklamalarda bulunuyor. Bu açıklamada ergence

0|0
    0|0
Yükleniyor...