Babalar günü geliyor

arkadaşlar babalar günü geliyor ve sizi bu yaşınıza kadar büyüten eğitiminiz için her şeyi yapan ve başkalarına muhtaç olmayın diye sürekli çalışıp duran bu muhteşem insana ne alacaksınız?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• güzel söz öncelikle 5 yıldız. ona daha önceden fotoğraf makinası almıştım şimdi birşey almayı düşünmüyorum. evden çok uzaktayım :(

0|1
    0|0
    • bana düşmez ama bence alışveriş sitelerinden babalar gününe özel güzel setler var onlardan bir tanesi ya da daha değişik bir hediyeyi internet alışveriş sitelerinden alıp yollasanmutlu olurlar bence

• harbiden patlamış :) 5 bin iyi para saymışsın

• itiraf edeyim :D aslında o saati kendime almıştım kızlar beğenmedi diye babama verdim :P

Kızlar Ne Diyor 4

• alınca kızıyo benimki ya. o.O hani ne zahmet ettin aşk olsun gibi değil. niye aldın. alma dedim ben. bir daha al bak ne yapıyorum falan gibi bir kızma tarzı. sanırım erkek kıyafet ve aksesuarlarındaki zevkimi beğenmiyo -_-

0|1
    0|0
    • :):) zevksizsin demek ki :) annen babanı senden daha iyi tanır. onunla alışverişe çık :)

• ALLAH yardım etsin ne diyim o zaman işin zor.) o zaman öyle bir hediye al ki hem fiyatları aynı olsun hediyelerin hem de farklı olsun .)

• aman ya boşver ikisine de almıyorum sorun çözülüyor =)

• Bi' b*k almıcam.

0|0
    1|1
  • düşünmedim ama birşey almak lazım haklısın

0|1
    0|0
  • ben ona en büyük hediyeyim zaten daha nlsun şkfghlşfgh

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...