Bu insanların amaçları nedir yahu?

Şuna bakarmısınızz... link Bu insanların amacı nedir,dudaklarının altındaki o şeyi ne diye takıyorlar anlam verebilecek var mı acabaa?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• link bneden onları taktıkları burada açıklamalı anlatılmış bakabilirsin

1|0
    0|0
    • sen bu verdiğin linkten ne anladıysan bana da anltırmsın :P linkte türkce yok

• :) onlar da arada kaynamış işte

• :)) olabilir :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Böyle belgeseller seyrettiğimde sözde insanlığa gönderilen kutsal kitaplar ve peygamberlerin ne kadar anlamsız olduğu aklıma gelir

Tanrı bunları unutmuş olmalı

0|0
    1|0
    • sana göre gönderilen peygamberler ve kitaplar anlamsız mı yani?

• nasıl anlamsız olmasın Peygamberin uçkurunu ve cinsel yaşamına kadar en ince ayrıntıyı düşünerek ayet gönderen tanrı

O dönem bir heyet göndermesini isteyebilirdi Muhammed den bu insanların yanına

Şimdi bu insanlar güya tanrının sınavına dahil değillerimi Dahilse adalet nerede Değilseler neden değiller daha bir çok soru

• Allah kuranı ve peygamberi indirmiştir ve göndermiştir.vekil kılmıştır onu.insanların üstlerinde kıyafet var diye beyinlerinde ve kalplerinde inanç olduğunu ve allahı bildiklerini mi sanıyorsun? bir çoğu böyle işte..kıyafetli ama aynı bunların zihniyetindeler..Bir çoğu doğru yolda ilerlemeye çalışırken,allahın kuranınza peygamberine inanıp hayatlarını devam ettirirlerken,bir çoğuda nefsinin esiri olup,bu insanlardan KIYAFET haricinde farksızdır.

• hepside bamya ya la

0|0
    0|0
  • neden olcak sen merak edip sorasın die

0|0
    1|0
    • çok zekisinnn

• buarada şarkı güzelmiş :P teşekkürler..ben de dinleyeyim bari...

• hoşçakal:.(

• bu insanların sadece dudaklarındakinimi gördün yahu kız adamların hepsi anadan doğma dudaklarındaki onların kozmetiği

0|0
    0|0
    • gördüm tabiki de hallerinii..hiç bişeylerine anlam veremedim ki..:P zaten soruda da belirttimm amaçları ne bunların diyee..ama özelliklee anlayamadım çenelerini delip ne diye takmışlar o tahtalarıı..

• onlarında inancı gereği olsa gerek

• Heralde kültürlerine ait birşey olsa gerek o kadar dert etme . :)

0|0
    0|0
  • gelenekleri böyle heralde :D

0|0
    0|0
  • bunlar belgesel seyretse ne seyrederlerdi acaba

0|0
    0|0
    • :))) aynennn katılıyorum.

• ya ne günahı ya yok öyle bir şey

Gır gır yapıyorum

• peki.