Menejerlik oyunlları oynuyanlar hangi oyunları oynuyonuz?

Oynamıyorsan yazı yazma . Illa 1 exper için her b0ka mesaj atma.

Neyse hangi oyunları oynuyonuz ben managerzone,goal united oynuyodumm onları bıraktım trohymanager oynuyom, pes ile fifanınki bir yerden sonra sıkıyor. Fm oynuyom bide trophymanager var onu oynuyom güzel oyun süper ligde oynamak için gerçek para vermen gerekmıyo 3-4 sezonumdayım

0|1
316

En İyi Erkek Görüşü

• FM SÜPER HOCAM bende managerzoniyi oynadım pek sevmedim. isveçliler uçuyor hocam .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • FM. güzel.

0|0
    0|0
  • Oynamıyorsan yazma. 1 exper için her b0ka mesaj atma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fm favorim.cm o kadar keyif vermiyor

0|0
    0|0
  • fm oynuyorum diğerlerini hiç oynamadım fifa oynayayım dedim geçen sene sürekli oyuna girer çıkarım ben oyun sorunluydu herhalde alt tab yapınca kapatıyordu oynayamadım.en güzeli fm tabiki diğerlerini bilmem orjinal aldım bu sene verdiğim parayı hak ediyor.

0|0
    0|0
    • Bende 2012 var 13 un craci yok , orjinakinide alak isteemiyom

• cracklisi çıktı 10 gün oluyor indir netten zaten 14 çıkacak 3 4 ay sonra almana gerek yok :)

• fm 2013 oynuyorum sezon bıttı çok bir heyecanı kalmadı ama başlayınca guncellenır transferlerı ayarlar sanırım

0|0
    0|0
  • FM çok iyi 2003ten beri hep oynadım manager serilerini şimdide 2013 oynuyorum 2020 senesindeyim çok güzel oyun bence...

0|0
    0|0
    • evet fm uzun yıl soluksuz oynunanaiblecek bir oyun

• managerzone iyidir ama 6 senedir oynayınca sıkıldım biraz

powerplaymanager piyasadaki en iyi online menajerlik oyunu sıkılmadan oynuyorum

fm 13 de de 7.ligden fc united ı aldım hedef premier lig heyecanlı bir deneyim :/

0|0
    0|0
    • fmde ben 3-4 liglerden takım alıyom türk takımları baya zorlu oluyor süper lige çıkmak güzel oluyor

• trophymanager goal unıted gibi bir şey mi?

0|0
    0|0
    • yok daha güzel maçı canlı zliyebiliyosun yorumlarda var

• top eleven oynuyorum şuan

0|0
    0|0
  • Fm 2013'e biraz takıldım ama cok zor oyun.Özellikle orta seviyeli bir takımsanız gol atmanız cok zor.

0|1
    0|0
    • Ben 12 oynadim daha 13 oynamadım

• fm 3013 oynuyorum ve sezon sonunu daha göremedim.13-14 yıldır fm oynarım daha bole bisi basıma gelmedi.online oyuna gelince topeleven kraldır..

0|0
    0|0
  • managerzone ve android icin telefondan handheld oynuyorum

0|1
    0|0
  • Online olarak bir ara OFM oynuyordum sıktı bu aralar FM 2012 var pcde onu bazen oynuyorum Trabzonu üst üste 2 sezon şampiyon yaptım şuanda Newcastle Uniteddeyim 6.yım ligde English cupuda aldım

0|0
    0|0
  • 5 senedir ofm oynuyoum. fm 2012 oynuyorum , ama kerata her kayıtta hata veriyor. save dosyası kayboluyor amk

0|0
    0|0
  • Managerzone kardeş 2007 den beri ara ara bırakmama rağmen devam ediyorum .

0|0
    0|0
    • ben sevmiyom onu bıraktım. token yatırmazsan bir süre sonra ilerleyemiyon

• süper lige çıkarmada katkısı ooo token aldım super ligdeyim gibi değil. elbette ktkısı çok. Yalnız tokensiz bir şey olmaz diye bir şey yok. Sanma ki token sayesinde super ligdeler emeklerinin karşılıgında yılların karşılıgında oradalar

• Ha altyappı diyon sen onluk hocaya haftada en az 8 bin veriyon adam emeklisini tokenle 3 bine çalistiriyo

• fm 2007 başkasından bir türlü zevk alamadım :D

0|0
    0|0
  • ofm

0|0
    0|0
Yükleniyor...