Bu sivilceleri yok etmenin yolu yokmu ya..

evde dışarı cıkamaz oldm evde bunları nasıl yok edebilrm arkadaşlar en etkılı yöntemı söyleyin bana lütfen :(((((((((((

Güncellemeler:
byanlar benım cildm yaglı sabun mabun falan fayda etmedi aldım gitim krem imex mi neyse oda işe yaramadı daha cok cıktı kil maskesimi yapmadım limonmu sürmedim anam agladı ya bunlar yüzünden alıyorm krem mrem işe yaramıyor daha farklı önerebilrceginiz secenekler varmı

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Roaccutane tek çaresi...

0|0
    0|0
    • nasıl alırım zararı faalan var mıhangi doktora gitcem ne dicem

• peki bu ilacı ssk karşılıyormu karşılamazsa kaç tl ögrenciyiz :D ona göre gidek

• Evet karşılıyor diye biliyorum ilaç 30 civarında biseydi sanırım.

Kızlar Ne Diyor 6

• dktora git bir ilaç var adını unuttum aksam sürüyosun sabaha kabuk tutuyo sonra yıl-kıyosun ama birinci yapışında bile çok etkilidir

0|0
    0|0
  • bence psikolojik olarak geçmiyor olabilir

0|0
    0|0
    • ya kesinlıkle ben 1 sivilce bile cıksa okula ya da işe gidemiyorm onun için roaccutane ne kullanmayı düşünüyorm

• işte boyle dersen olur boşver sen düşünme bile gerekmedii müddetçe aynaya bakma :D

• aynaya bakınca ayna catlıyo zaten bakamıym :D

• özgüvenli ol,zaten geçicek

kremler daha çok çıkarır

0|0
    0|0
    • bu kremlerin ben ya cogalıyo ya bunlar savaşamıyorm bunlarla

• sen bence bilmeden alma cildiyeye falan görün,zarar gelmez

• tamam teşekkürler

• Arkadaş boşuna güncelleme. Yüzüne hiçbir şey iyi gelmiyorsa tek çare ilaç...

0|0
    0|0
    • ya birazda piskolojık kendımı rahat hissetmıyom rouccatene alcam

• krem sürmeee sakın,benım cildim de yağlı baya da işe yarıyor dove sabun.

0|0
    1|0
  • Kardeşim, Roaccutane filan kullanma.Çok kötü baş dönmesi yapıyor. link Ben bu kremi kullandım.Kremin en iyi özelliği cildini kurutmaması ben memnun kaldım.Sen iyice araştır hangi krem hoşuna giderse alırsın.

0|0
    0|0
    • Herkeste farklı etkiler görülür. Sende baş dönmesi oluyor diye bir başkasında da aynı etkiyi yaratmaz.

• link krem kullanmıyacaksan bundan almalısın etkili

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...