Ne olacak bu işin sonu?

arkadaşlar aynı yerde çalıştığım sevgilimle ailesi karşı çıktığı için 4 gün önce ayrıldık bu 4 gün boyunca hergün kendimi gösterdiğim kız beni 3 ya da 4 kez gördü yani saklanıyorum hep ama duyduğum morali eskisi gibi değilmiş serviste konuşan gülen kız sus pus oturuyomuş artık sabah kahvaltılarında sürekli kapıya bakıyormuş (her sabah kahvaltısında tam karşısına oturur bakışırdık ama 4 gündür gitmiyorum kahvaltıya) en yakın arkadaşı herşeyi kıza yetiştiriyor bende arkadaşını gördüğüm yerde halini hatırını soruyorum ama kızı sormuyorum hiç, aramasınıda istiyorum ne olur sizce bu iş fikirlerinize muhtacım Allah razı olsun

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bu isin sonu yok bence.. kizin ailesi de razi diyil. unut derim .. yine de kendin bilirsin..

0|0
    0|0
    • bekliyorum şuan seviyorsa illaki döner

• mesela ben olsam donmezdim... cunki aile her seyden onemli benim icin..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende cok sevdim ama ayrilmak zorundaydim aynen. Geri dönme şansom nekadar 000000 cünkü mantilli düşünürsem tek bikisiyi üzmek var ve bütün aileyi üzmek vat. Mecburen bilosoui uzdm tabikendimde üzldm.. ama bir kox ailesini karsini bence zaten almamali

0|0
    0|0
  • Bence kız ailesini ikna etmeye çalışıyodur, sana geri döneceğini düşünüyorum. ona zaman tanı bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin durumunda yapılacak tek şey beklemek .Ama beklerkende uslu durmalısın.Eğer sevgisi ailesinden ağır basarsa sana döner bişekilde

0|0
    0|0
  • seviyosan ne güzel, neden dolayı ailesi karşı çıktı buda önemli

0|0
    0|0
    • ben aşçıyım ailesi memur istiyomuş

• Cok seviyorsan eğer b�rakma kizi oyle sacma seymi olurmus. Ailesinde salaklik var kizdada neyse birakmamalisin kizi

Yükleniyor...