Galatasaray Trabzon Maçı hakkındaki düşünceleriniz?

arkadaşlar Galatasaray Trabzon Maçı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir şahsen galatasaray 1 gol atsa 2.700 tl para alacaktım ogrenci adam için bulunmaz para :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla öğrenciyi bırak çalışan, memur, işssiz herkes için iyi para 2700 tl ama sağlık olsun ne diyelim bir daha kinde tutturursun :D maça gelirsek Gs nin yani benim gördügüm 1 penalıtısı verilmedi onun dışında Trabzon az öz ve akıllıca oynayarak, orta sahayı kalabalık tuttu, oyuna yön verebilecek kilit oyunculara pek alan bırakmadı, futbol şansıda önemli ölçüde yanındaydı, buna karşın Gs de çok yaratıcı değildi sahada, sonuç olarakta Trabzonspor istediğini aldı pek çoğumuzun beklemediği bir sonuçtu bu galibiyet, ben beraberlik bekliyordum ama yinede maçın favorisi Gs olarak görüyordum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• gol ofsayt penaltı verilmedi tek kale oynayıp trabzonun 1 pozisyon bulduğu maç erenin cünüplüğü daha ne diyeyimki

0|1
    0|0
  • Login en formsuz takımı deplasmanda şampiyonluk umudu olan takimi bir şekilde yeniyorsa bu lig izlenir arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Gs beceriksizlik brz da hakemle maçı kazanamadı. Ne öğrencisi herkes için süper para

0|1
    0|0
  • Sıradan Cimbom işte kendi sahasında kaybediyor bide trabzona adamların boş kaleye atcak golcüleri yok ama kazandılar :D

0|0
    0|0
  • Ee geçen yıl hakemle 7 kişi trabzonu yenip oley çektirirsen 11 e 11 deniz ateş bitnersiz böyle adamlar kapak yapar.

0|0
    0|1
  • Fırat Aydusun tarafli yönetimi taraflı yönetimi maçın önüne geçti maçin başından itibaren tek kale oynayan bir Galatasaray vardı. Bu oyunla bu skor yüzyılda bir olur

0|1
    0|0
  • gecen ust olsaydı bende 2000 alıyordum gb 1 sıfır yendı şerefsız takım bence satıyor maçı

0|0
    0|0
Yükleniyor...