Protein tozu ve takviye gıdalar alanlar var mı?

Protein tozu ve takviye gıdalar alanlar var mı? bca vs vs vs? ve etkilerini görüyor musunuz sevgili spor yapan arkadaşlar:)

Güncellemeler:
1ay gncl
1ay ...

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence kullanma çok zararlı bir şey ayrıca para tuzağı bence spor yapmadan dengeli beslenmeden başaramazsın.

0|1
    0|0
    • 1ay

ya öylede cok zor

• 1ay

yine bir bilgisiz arkadaştan güzel bir bilgisiz yorum gelmiş "protein tozu çook zararliiiii" arkadaşa 3 zararını soralım bakalım merakla bekliyorum...

En İyi Erkek Görüşü

• Çokta mucizevi değil ilk alınışta o kadar para verdikten sonra çok etkili bişeymiş gibi önyargıyla yaklaşıp etkisini göremediğin zaman bir moral bozukluğu oluyor

0|1
    0|0
    • 1ay

senın vucut efsane olmuiş ama önerir misin peki karbonhidrat tozu mu yoksa proten toxu mu kulanayım?

• 1ay

Aynen hocam sanada benziyorum öyle yapayım en iyisi saolsın

• 1ay

Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben yeni l carnite söyledim bakalım denicez azim var en azından işe yaramasa bile öyle olsa yine o hap var diye belirli düzene ulaşır sporum :D

0|1
    0|0
  • bugün ntvde bir uzman doktor onların zararlarını anlatıyodu.
    yumurta ve balık yiyin daha iyi diyodu.

0|1
    0|0
  • Spor yapıp boş yerlerinizi geliştireceğinize, fosfor alın da beyninizi geliştirin la.

0|1
    0|1
  • Steroid kullanmadan çok abartılacak düzeyde değil. Ama ben iki türlü denedim fark yinede ciddi

0|1
    0|0
    • 1ay

Cok iyi yani dimi

• 1ay

Neyi ne zaman nasıl ne dozda kullanman gerekiyor bunu bilirsen faydalı ve hakkini vermek gerek nacizane düşüncem budur

• etkileri muhakkak var ama adam daha beslenmesine dikkat etmiyor suplamentlere tonca para yatırıyor bundan etki beklenmez :D

0|1
    0|0
  • Evet goruyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

ne zamandır kullanıyorsunuz hocam?

• 1ay

anladım hocam cok saolsın:)

• 1ay

Nedemek kardesim

• yok.

0|1
    0|0
  • 16 yaşından beri kullanıyorum, etkisi var ama günlük beslenmende iyi düzeyde olması gerekiyor

0|1
    0|0
    • 1ay

zararı olmadı mı hic sivilce vs? bide yüzü cok şişiriyor mu

• 1ay

protein tozunun sivilce ile alakası yok eğer süte alarjin var ise süt ve süt ürünleri sivilce yapar protein tozuda süt ürünüdür (peynir altı suyu)

• Emin ol marketten aldığın çoğu paket yiyecekten daha sağlıklı protein tozu

0|2
    0|0
    • 1ay

işe yarar mı

• 1ay

Tabikide fakat doğal besinlerden aldığın protein günlük olan protein ihtiyacını karşılamıyorsa al

• Hardline whet 3matrix kullaniyorum ama ha deyince oyle muazzam bir etki gostermiyor

0|1
    0|0
    • 1ay

düzenli gidip beslensen bile öMİ?

• 1ay

Tamam o zaman ana ogunlerde yemek yersen hic bir sikinti olmaz. Ama fazla fazla icer ana ogun gibi bundan beslenmeye calisirsa gecmis olsun derim mortingen swarze

• 1ay

:D :D

• Evet görüyoruz

0|1
    0|0
    • 1ay

ne zamandır kullanıyorsunuzx

• 1ay

sıkıntı olmuyor mu hic sivilce olsun vs? yüzde şişkinlik vs?

• 1ay

Olmuyor

Yükleniyor...