Kadinlarda, asiriya kacmayan ama kasli bir vucut mu yoksa normal bir vucut mu hosunuza gider?

Kasli, yani normal spor yapmayan kadinlara nazaran daha fit, daha sert, asiriya kacmayan fakat belli bir belirginlikte kasli vucuda sahip kadinlar mi yoksa tam tersi mi hosunuza gider?Kadinlarda, asiriya kacmayan ama kasli bir vucut mu yoksa normal bir vucut mu hosunuza gider?Kadinlarda, asiriya kacmayan ama kasli bir vucut mu yoksa normal bir vucut mu hosunuza gider?

• Kasli ve fit severim💪🏽
    47% (7)48% (13)48% (20)Oy Ver
  • Kiz dedigin balik etli olacak😊
    40% (6)15% (4)24% (10)Oy Ver
  • Kas sevmem ama kilolu da olmasin🤔
    13% (2)33% (9)26% (11)Oy Ver
  • Her turune raziyim, kadin olsun yeter🙄
    0% (0)4% (1)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kizlardan baska baliket seven yokmus 😂😂

1|1
    0|0
    • 1ay

@eliffff_ şu an ben topluyum ama isyanlardayım kendime kızıyorum ama cabalıyorumda tabi ondan asla ve asla balıketli istemem ne öyle 7/24 hamile gibi :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Fit olsunda ne olursa olsun hem şişko birini alsan onun yedirme masrafına yetişemezsin :D

1|0
    0|0
  • Kaslı kız güzel olmuyor

1|0
    0|0
  • Ülkede kaç kız spor yapıyo ki sanki dar elbiselerle göbeklerini saklama çabası filan..

1|0
    0|0
    • 1ay

En iyi yorum yesin içsin yatsın koşası getiriyor zaten en çok erkeklere acıyorum zavallı acınacak durumdayız reis :D

• Normal fit bir vücut. 1. şıktaki gibi. Kas kadınlara yakışmıyor.

1|0
    0|0
  • kadında kas seksiliği bitirir

1|0
    0|0
  • Kız dediğin senin gibi olmalı

1|0
    0|0
  • Sporu asiriya kacirmadan kilolarini kontrol edece sekilde yapsın yeter. Kadin dedigin biraz yumusak etli olmali ama kilolu da degil. Oyle sert kasli kadin hic cekici degil erkek gibi 😀

0|0
    0|0
  • kavgami edecez ki kas olsun diyecem.. 😊balık etli ya da normal.. kısa boylu olmasin yeter

1|0
    0|0
  • cccc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fit fit fit

1|0
    0|0
  • Şu kas sevmem diyenler ilerde gtü göbeği salmış bir kadınla evlenince görürüm

1|0
    0|0
  • fit kadın

1|0
    0|0
  • Kasli ve fit severim

1|0
    0|0
Yükleniyor...