Mesaj atmalı mıyım yoksa beklemeli miyim?

annemin arkadaşının oğlu var ve bi kaç senedir onu seviyorum.. o da bana çok güzelsin beniim gibi biriyle evlenmelisin bnce gibi şeyler demişti bi kaç ay önce... gece saat 1den sabah 5e kdar konuştuk.. ne zaman bu kdar güzelleştin büyüdün felan dedi.. çok heyecanlandım tabi tel numaramı felan istedi verdim ama o gnden snra mesaj atmadı bi daha giremiyo nete felan üniversite 3.sınıf.. ben 10.sınıfım.. Sonra ben numaramı değiştirdim mesaj attım yeni numaram diye ona bile cevap vermedi.. neden mesaj atmıyo sizce ve ben mesaj atmalı mıyım?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• üni ortamları... bir gün heyecan yaratmışsın konuşmuş hepsi bu..

0|0
    0|0
  • Güzellik kar etmemiş belli ki, güzelliğinin yanında başka + larını da görmek istemiş olmalı.. Muhtemelen göremediği için de uzaklaşmayı tercih etmiş senden, kurduğu cümlelerden sonra tükürdüğünü yalamamak için de sessiz bir gidişi tercih etmiş. Bence anlayış göster ve üstüne gitme, umutla beklemeye de son ver derim :(

0|0
    0|0
  • Benim gibi biri ile evlenmelisin mi dedi odun :)

Tamamını okuyunca istemiyor gibi...

0|0
    0|0
  • bir kere arada baya bir yaş farkı var . ikinizde mesleki hayatınaza geçmeden bu ilişki yürümez. bence unut.

0|0
    0|0
  • SMS'i bitmiştir :D Hahaaha :D

0|0
    0|0
  • hayal kurma bence olacak gibi değil :)

0|0
    0|0
  • istiyor desem inanacakmısın?

0|0
    0|0
  • Belki senden mesaj bekliyodur?Yaz cevap gelmezse unut gitsin.

0|0
    0|0
  • sen atmalısın çekiniyordur.

0|0
    0|0
  • senin gibi bir ergenle ne işi var demiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mesajına cevap vermediyse vardır bir b.kluk

0|0
    0|0
  • Üniversite 3 mü .

Lise 3 mü .

link

1|0
    0|0
  • Bence mesah atmamalısın.Ondan sanırım 5 yaş küçüksün.Biraz olgunluk göstererek beklemelisin .

0|0
    0|0
  • İstemiyor hayal kurma boşa

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum bence hiç uğraşma herşey olucağına varır

• Atmışsın zaten oda cevap vermemiş boşuna takma kafana onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...