Sporun hayatınızdaki yeri nedir?

spirun hayatimizdaki yerini ve bu sitedeki kisilerden ne kadari spora ilgi duyuyor merak ediyorum profesyonel bir sporcu olarak

1|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sporun hayatimda belli bir yeri yok. Spor, hayatimin ta kendisi..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Gayet yerli yerinde düzenli spor yapıyorum besleniyorum. Profosyonel olur muyum ilerde bilmiyom ama salonum olabilir.

Hocalarin ilgilenmedigi bir salonda resmen beleş hocalik yapiyorum bilmeyenlere

0|1
    0|0
    • 1ay

malesefki böyle bilinçsiz antrenör ve spor salonları ile dolu etraf. inşallah istediğin salona sahip ola bilirsin. insanlara yardım etmek güzeldir. spor yaşamında başarılar

• 1ay

Teşekkür ederim

• profesyonel bir sporcu değilim hobi olarak yapıyorum hayatımı spora göre ayarlamak yerine sporu hayatıma göre ayarlıyorum :) biraz motivasyon ve alışkanlık la güzel gidiyor :)

0|1
    0|0
    • 1ay

çok güzel :) spora ilgi duyan kişileri severim çünkü ben hayatımı bu iş ile kazanıyorum ve her şeyi spora borçluyum :)

• 1ay

teşekkür ederim iyi geceler hocam :)

• 1ay

ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu. iyi geceler

• Bu sitede kızların spordan anladığı kalça büyütme erkeklerin spordan anladığı 3 ayda lazer Angelov olmak.

0|0
    0|0
    • 1ay

kalça büyütmek neysede. 3 ayda lazarın en ufak kas fibrili olamazlar :)

• 1ay

Ya neyse değil kızlar da bir garip çözemedim 😀erkekler ise belli zaten 1, 2 ay gidip yok olmuyor diyip bırakırlar o dergi kapaklarindaki adamlar 2 ayda yapıyor sanıyorlar 😀

• 1ay

o konuda haklısın cok zor ve sabir isteyen bir iş vücut geliştirmek

• Fitnesse gidiyorum. Spor yapmadıgım dönemler pek iyi olmuyor

0|1
    0|0
  • Keşke yaşadığım yerde olsa da yapsam.

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl bir yerde yasiyorsunda spor yok

• 1ay

olmaz riskli skatlanma riskin çok yüksek.

• 1ay

uzaktan eğitim ala bilirsin

Yükleniyor...