Beyaz Futbol veya Derin Futbol izler misiniz?

Ertem Şener'in sunduğu Sinan Engin, R. Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar ve Abdülkerim Durmaz'ın konuk olduğu spor bazenleri komedi programını izliyor musunuz?

0|1
632

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• İzlemem asla böyle patlamalı catlamali futbol programlarından içinde hır gür olan programlarından nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Arada açarım eğlencesine

1|0
    0|0
  • İzliyorum gayet eğlenceli oluyor 😂😂 Ama cumartesi günleri izlemiyorum rok ve ahmet cakar yok 😂😂 Zaten izleme amacım futbol programı izlemek değil gülmek eğlenmek futbol programı izlemek istediğimde onlari izlemiyorum 😂

1|0
    0|0
    • Bu akşam ve yarın var Rok. Aziz Yıldırım fena yüklendi, benimle ilgili konuşurken masanın altından içiyor, arkamdan konuşurlar karşıma çıkınca köpek gibi pişman olurlar dedi, bakalım Rasim napcak ama çok güzel cevaplar vercek diye düşünüyorum 😄

• Aziz iyice köşeye sıkıştı ya sonu geliyor onun artık herkese saldırır

• Fenerli taraftarlar: Beyaz tv'ye çık konuş hadi diye bağırdı. Taraftar oy kullansa Ali Koç gelir ama Fenerde hep kendi kurduğu adamları olduğu için yine olur başkan.

• Saçmalıyorlar

1|0
    0|0
  • Gülmek için arada bakıyorum.😂😂

1|0
    0|0
  • İzlemem

1|0
    0|0
  • Gördügümde izlerim.

1|0
    0|0
  • Komedi niyetine izliyorum

1|0
    0|0
  • Eğlence için evet :)

1|0
    0|0
    • O zaman bugün ve yarın beyaz tv'desin 😄

• Konya'nın Avrupada oynamasının sebebi; Geçen yıl Galatasaray, Trabzon, Bursa, Başakşehir, Osmanlı kötü oynadığı için. Anadolu takımım Konya, yoksa Beşiktaşlıyım 😄

• Hmmmmmm. Anladımm :)

• hayır

1|0
    0|0
  • Gülmek için izliyorum. İyi dokturuyorlar 😂

1|0
    0|0
    • Rasim çok iyi ya Abdülkerim Durmaz'a hesap makinesi verdi, Galarasarayla Fenerbahçenin puan farkını hesaplarsın diye 😄😄

• Ahahahaha 😂😂😂 Bir gün Abdülkerim Durmaz gırtlağını sıkacak onun 😂

• Çok üzdüler adamı ya geçen hafta. Abdülkerim Rasim'e elimi öpeceksin, yalvaracaksın diyor, Rasimde manevi olarak elini öpüyorum diyor 😂😂

• Futboldan haz etmem

1|0
    0|0
  • izliyorsanda hemen vazgeç bildiklerinide unutursun

1|0
    0|0
  • İzlemem bunları resmen taraf tutuyorlar

1|0
    0|0
  • aynen zi

1|0
    0|0
  • Haydaaaaaa

1|0
    0|0
  • Hayatta izlemem.

1|0
    0|0
  • Lig tvdeki maraton programini izliyorum bir tek. Bunlar boş bir bohtan anladiklari yok

1|0
    0|0
  • tabikide

1|0
    0|0
  • Arada denk gelince. Ama sacmaliyorlar abuk sabuk kisiler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir şekilde futbol izlemiyorum 😂

1|0
    0|0
  • Ahmet Çakar denen adamı hava alanında gördükten sonra bir gün programa bakmıştım ama tahammül edemedim izlemeye

1|0
    0|0
  • İzliyorum.
    Rok💞

1|0
    0|0
  • Bazen

1|0
    0|0
  • Hayır :p

1|0
    0|0