Kızlar bakın :/ Hergün çalıştığım işyerinin önünden geçen kız..

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Ben bir parfümeri-kozmetik dükkanında çalışıyorum ve çalıştığım işyerinin önünden hergün geçen bir kız var ve bu kızdan gün geçtikçe daha çok hoşlanmaya başlıyorum.Gördüğüm kadarıyla kız biraz utangaç, yanımdan geçerken ciddiyetini hiç bozmadan yürümeye devam ediyor sağa sola bakmıyor ama biraz uzaklaştıktan sonra arkasını dönüp bakıyor bana bakıyor mu diye, tabi bu olay her zaman olmuyor yani hergün dönüp bakmıyor ama arasıra yapıyor bunu.Yani kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum,

1.Bunu anlamak için ne yapabilirim ?

2.Kızın benden hoşlandığını anlamadan kızla konuşmamalı mıyım yani kızın benden hoşlandığını anlayana kadar yani karşılıklı bakışmalar falan arttığı zaman mı kızla konuşmalıyım?

3. En önemliside Kızla nasıl konuşacağım , ne diyeceğim, nasıl yaklaşacağım ? Yardımcı olun lütfen kızlar :/

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence sadece yolu ordan geçiyor.

1|0
    0|0
    • :S Yav yanlış mı sordum anlamadım ki, kızın yolunun neresi olduğu değil, benim bu kıza nasıl yaklaşacağım önemli, ne diyeceğim onu soruyorum ben, yol yapım çalışması başlatmaya çalışmıyorum :SS:

• Tşk ederim yorumların için, sans cümlemiz için yanımızda olur inşallah: P

• rica ederimmm, Amiin..

Kızlar Ne Diyor 3

• 1.Çık

2.karşısına

3. seviyorum de .

0|0
    0|0
    • Karşısına çıkıp merhaba diyemiyorum ki seni seviyorum diyim :D Hem direkt öyle bir söz kızın daha çok utanmasına bir anda şaşırmasına yol açmaz mı, çok hızlısın yah :/

• Merhaba tanışabilirmiyiz diye adım at.

0|0
    0|0
    • Direkt tanışabilir miyiz demekte bana biraz abes geliyo biraz daha değişik şekilde yaklaşmak için nasıl bir cümleyle giriş yapabilirim ?

• Belki utangaç değildir umursamıyodur bilemezsin ayrıca kızın yolu orasıdır yolunu değiştircek halide yok.

0|0
    0|0
    • Yav benden hoşlanıyo diye burdan geçiyo demedim zaten, yani o kadar soru sordum vere vere bu cevabımı verdim çok sağol yani. .

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...