En mutlu günümde terkedildim sebebi bana karşı hissedememesiymiş onu da başkasının terkettiğini öğrendim

İntikam istemiyorum sadece merak ediyorum bu kadar fedakarlık yaptım ona değer verdim mutlu olsun diye herşeyi yaptım.karşılığını böyle mi almalıydım?Giderken sen çok iyi birisin adam gibi adamsın eee sorun ne peki?Sayesinde kendime olan güvenim sarsıldı hayallerim yıkıldı gelecekten bile ümitlerim beklentim aldı.şimdi ben hangi gülüşe hangi bakışa sevgiye inanayım .Canım çok yandı

Güncellemeler:
merak ediyorum bu kadar fedakarlık yaptım ona değer verdim mutlu olsun diye herşeyi yaptım.karşılığını böyle mi almalıydım?Giderken sen çok iyi birisin adam gibi adamsın eee sorun ne peki?Sayesinde kendime olan güvenim sarsıldı hayallerim yıkıldı gelecekten bile ümitlerim beklentim aldı.şimdi ben hangi gülüşe hangi bakışa sevgiye inanayım .Canım çok yandı
gerçekten bu kadar acımasızca kalp kırmak kolay mı olmalıydı?Başkasının bir anlık moralini düzeltmek içinmiydi bunca sıkıntı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir gün birisi karşına çıkacak ve o kişi sana bu hainliği yapmayacak... Sana olan aşkı bitse de bitmese de her şekilde sana devam edecek seni hiç bırakmayacak inşallah. Kısmet değilmiş deyip geç...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanliz degilsin ben de cok fedakatlik yaptim hatta bana sen iyi bir kizsin hemde guzelsin derdi hatta ailesiyle tanistirdi beni fakat bir gun gelmis biz yapamayiz olmaz dedi ve ayrildik acikcasi bende bisey anlamadim bu isten nerde hata yaptim diyorum ama yapmadim kendisinin psikolojik sorunlari varmis

1|1
    0|0
    • onun psikolojik sorunları bir insanın kalbini kırıyor ne kadar kolay söylemesi değil mi?kendimi satrant tahtasındaki piyonlar gibi hissediyorum

• uzak dur kardeşim daha iyileri çıkar karşına seni keyfi için terkeden uyuzdan hayır gelmez zaten

• uzak duruyorum zaten, psikolojik sorunlu kendisi, esrar falanda kullanıyordu , Allah sabir versin.

• iNSANLAR sahtekar olmuş Allaha havale et yanlış yoldan sapma eminim seni hakedecek biri cıkacaktır sorun sende değil insanalrda kolay kırıyorlar duygularla oynuyorlar.

0|1
    0|0
  • siz sevmişsiniz ama o sevmemiş oda sevmeliydi ben sevdim diye düşünmek yanlıştır böyle düşünmeseniz bile sizin yazdığınızdan çıkardığım sonuçtur

0|0
    0|0
  • hep öyle derler zaten.sen çok iyisin ama işte olmadı.ne oldu fazla aşk yaramadı mı ? ne kadar takma desekte ilk başlarda canın yanar.sonra kül olur.

0|1
    0|0
  • biri mutlu olsun diye kendini öne sürersen,mutlu olmadığında ilk seni feda eder

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• üzme canını kadınlar böyle kendisine değer veren kıymet veren üzmeyen hep yanında olmak isteyen yanında olmak için bahaneler arayan mutlu etmek mutlu görmek için uğraşan kişileri görmez nere de kendisini üzen değer vermeyen açı çektiren döven biri varsa onu bulur sevdalanır evlenir sonra benle ilgilenmiyor dövüyor aldatıyor diye dert yakınırlar böyle gelmiş böyle gider

0|1
    0|0
  • 5 parmağın beşi bir olmaz dostum, elbette güvenebileceğin birileri çıkacak karşına moralini yüksek tutmayı bil sen ;))

0|1
    0|0
Yükleniyor...