Babalar gününe hediye alacakmısınız gecen yıl ne almıştınız bu yıl ne düşünüyorsunuz ?

Babalar gününe hediye alacakmısınız gecen yıl ne almıştınız bu yıl ne düşünüyorsunuz ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Kol dugmesi almistim iki cift gumus ozel yapim anne babamin bas harfi vardi birnde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Geçen yıl da almadım yine almayacağım.

Aslında hiç almayacağım.

0|1
    0|1
    • harika çok düşüncelisin

• Adil olunmaması halinde daha ağırını geçirdiklerinin garantisini verebilirim.

Istatistiklerin elime geçmeden görevinle ilgili yorum yapma yetkisine sahip değilim, sorry. :(

• Bir zamanlar sövüp, ardından kendi cevabımı şikayet eden bir üyeyim ben. Bilirim o hissi, suçluluk duygusu gibi aushdjhfg

• Bu babalar gününde babam için yapacağım en güzel şey ondan harçlık almamak :D :D

0|0
    0|0
  • pijama:))

hatta pembe thirt almıştım,ilk sıralar güldü bozuldu bir ama artık severek giyiniyor:))pembiş pembiş..

0|0
    1|0
  • Hiç bişey almadım.

Hiç bişey almayacağım.

0|0
    1|0
  • 6 yıldır babacugma birsey almıyorum hepsinin acısını birden cıkarıp seneye büyük birseymı alsam adam cagıza :(((

0|0
    0|0
  • hayır babam yanımda değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçen yıl saf altın cross marka bir kalem almıştım. Bu sene tatil planlarım var biraz ucuza kaçıp parfüm falan alıcam sanırım.

0|0
    0|0
  • Böyle günlere önem vermiyorum.

0|0
    0|0
  • hic almadım

0|0
    0|0
  • Hediye almadım , almayacağım.

Elini öper , babalar gününü kutlarım.

Berhudar ol evladım der.Orada biter.

0|0