Cim Bom hakemlerle ve Federasyonun ayak oyunlarıyla engellenemez. Hepsini bir bir aşacağız. Sizin görüşleriniz neler?

Cim Bom hakemlerle ve Federasyonun ayak oyunlarıyla engellenemez. Hepsini bir bir aşacağız. Sizin görüşleriniz neler?
2 penaltı ve ofsaytten golll rezilliktir bu...

Güncellemeler:
1ay herkes görüşünü saygılı şekilde beilrtebilir
1ay herkes görüşünü saygılı şekilde beilrtebilir
soru şikayet edilip kaldırılmak istenmişti gene çok şükür yırtık :D
benim anlamadığım federasyon ve hakemlere sitem var bu soruda neden bjk taraftarı üstüne alınıp kaldırtmaya çalışıyor ilginç yani !!!
neyse lig uzun

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• hakem hatalarını çok görüyoruz maçlarda yeni federasyon başkanı şart bunu kimse sevmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• pbs.twimg.com/media/CvYuO-rWAAAW-y5.jpg:large

Al ofsayttan gol. Gene başladınız ağlamaya. Dakka 60 oldu mu takımınız götünden solumaya başlıyor, adam gibi bir atak organizasyonunuz bile yok ama suçlu hakemler hep.

0|3
    0|4
    • 1ay

o takım elinizden süper kupayı aldı sahanızdada ecel terleri akıttı size ogün de burda kesin yeniriz naraları atıyordu hep beşiktaşlılar lig uzun daha zaman var akaşam yorumcuları izlersin öğrenirsin ordan ofsayt mı değil mi ya da penaltımı değil mi diye

• 1ay

O takım süper kupa maçında kondüsyün olarak hazırdı zaten birtek, ligde bile 2-0'dan sonra karı gibi yerlere atlayıp bir türlü yerden kalkmayıp zaman geçirmek için yırtındınız durdunuz.

Ona rağmen iki tane yediniz.

Bu sikindirik futbol anlayışı çok müthişmiş de, hakemler çomak sokuyormuş gibi davranmayın boşuna, kendinizi kandırıyorsunuz.

Riekering ayağa pas yapabilen bir takım kurmuştu, ama belli ki haftada bir oynamasına rağmen takımın kondüsyonu çok kötü, Tolga Ciğerci ve beğenmesem de Selçuk İnan dışında ayakta kalabilen oyuncu yok takımda.

İşiniz gücünüz 'Biz sizi yendik, şunu yaptık bunu yaptık', tüm bunlar bu akşam bok' gibi futbol oynadığınızı ve kaybetmenizin asli suçlusunun kendi takımınız olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

• Maçı izlemedim penaltı pozisyonlarini bilmiyorum ama ofsaytla uzaktan yakından alakası yok sakin olun. Trabzonu bu kadar kötü durumdayken yenememek sıkıntı
    http://i.hizliresim.com/PQjPG5.jpg

0|2
    0|5
  • TS çakıp geçmiş sorun ne anlamadım :D

0|0
    0|3
  • Gitti parçacıklar ya ,😞

0|0
    0|1
  • Ofsayt olmadığı maraton programında öğrenildi. Sadece 1 penaltınız verilmedi. Karabükten 4 yiyen trabzona sahanda gol atamıyorsun sonra hakem diyorsun: O penaltıyı da geçen sene avni akerde elle oynadığınız pozisyona sayarsınız. Hatırladın mı? Hatırlamazsın işine gelmez

0|1
    0|1
    • 1ay

maç performansları değişir ötekinden 4 yedi diye hiç kazanamaz diye bir mantık yok ts ilerde sizi yenmeyecek diyede bir şey yok, belki yarın berabere kalacaksın ayrıca şu pozisyonu şuna sayarsın diye futbolda bir şey yoktur öğrenin artık şunu neyse lig uzun kayıp sadece 3 puan telafisi yapılır zaten TT ye geliceksiniz :D

• 1ay

öyle deme hakemler rakip takımların canını yakmak için beşiktaşında işini kolaylamak için görevde bak sırf bizzim maçıda bırak fenerin maçını katletti 2-3 tane doğru söylemek gerkirse beşiktaş için bu federasyon iyi çalışıyor

• 1ay

neyse yarın inşallah puan kaybedersiniz diyim gidip tv ye bakacam çok durdum burda zaten

• şampiyon oluruz hiç kimse üzülmesin arada böyle puan kayıpları olacaktır onlarda kaybedecek elbet

0|1
    0|1
  • TrabzonSpor haklı bir galibiyet aldı Tebrikler.

0|2
    0|4
Yükleniyor...