Sokakta en çok işe yarıyan dövüş Sporu Hangisi Sizce ?

Aikido,kixkbox,MMA,Karete,Wing Chun,Güreş Hangisi Sizce

0|0
811

En İyi Erkek Görüşü

• Wing Chun 5 Kişiyi Yere Serebilirsin :)

0|0
    0|0
    • ne kadar sürelik bir eğitimle peki

• o krav magayı çok istiyorum ögrenmek ama türkiyede egitimcisi yok adam akıllı

• Evet katılıyorum İstanbulda bir kaç tane iyi eğitimci var sadece

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• nereye gelirse tekme tokat dalma sporu :))

0|0
    0|0
  • street fıghter :D

0|1
    0|1
  • boks:D

0|0
    0|0
  • Box ama ben karate yapiyorum

0|0
    0|0
    • walla box yapıyorum o kadar işe yaradıgını görmedm :D sadece yumruklar daha iyi atıyorum ama bir kareteci gelse beni döver :D

• Bilemem :D

• güreşin ne işe yaradığını çözemedim.karete yarar gibi

0|0
    0|0
  • Kuralsız bir dovuş işte.

0|0
    0|0
  • Hepsini birden bilsen de iyi olur hani :)

0|0
    0|0
  • Osmanlı Tokatı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah ne verdiysebox

Allah ne verdiysekido

Allah ne verdiysechun

1|0
    0|0
  • Kick boks iyidir. Kick boks yaptığımdan beri bir kaç defa kavgam oldu... haliyle karşımdakileri ezdim. reel deal action takip ediyorum onların felsefesini benimsedim. ve Parkour <3

0|0
    0|0
  • büyük ustanın wing chun tekniği tabikide :)

0|1
    0|0
    • Wing chun Büyük usta ve ögrencisi Bruce Lee çocuklugumuzda çok izlerdik :D

• bende çok aramıştım .. bulamadım tabi :) varsa yoksa judo kickbox bilmemne .. :)

• whing chun un bir tane düzgün hocası vardı oda sürekli yurt dışında Cemil Uylukçu saglam dövüşçüdür

• Box pata küte dalarsın çok güzel ama karetede teknik biliyosun aikido savunma adam sana saldırdığında adamın enerjisini kendine yönlendiriyosun

0|0
    0|0
  • tayland boxu

0|0
    0|0
  • At kafayı yere düşsün, yumrukla çinçon.

0|0
    0|1
    • 3-4 ay dövüş eğitimi almış bile olsa yapamazsın onu birine bana yapamazsın mesela dedigini kafayı atsan bile yerde kollarını alır kırabilrm...

• Öz güvenini sevdiğim, karşılaşmamamız üzerine dua ediyorum. Fotoğrafını takibe aldım yakalarsam emin ol kolumu kırman için eline vereceğim, kaçarın yok kıramazsan döverim, kırarsan ocağı üstüne salarım, hadi bakalım.

• :D :D hadi bakalım hodri meydan ben seni yeni saçlarınla hayatta unutmam zaten :D

• tabi ki kaçmak :)

0|0
    0|0
  • aikido kiksbax

0|0
    0|0
  • judo

kafacı mafacı dinlemessin tek hamlede adam yere kapaklanır

judo olmaz dersen benzeri güre olabilir aikido olabilir

0|2
    0|0
    • aikido güzel spor bak elini kaptırsan aikidocu ya o eli alır ters çevirir çebine koyar .D

• Wing Chun da duydum iyidir, savunma sporlarının hepsi birbirine benzer

• hepsi çinli işi :D

• ben 6 senedir mma ile uğraşıyorum tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Orda çok yapısıyorlar yaw birbirlerine :D

• Türkiyede mma müsabakaları yok genelde yurt dışına yollanıyorsun . Amerikaya falan gidersen paranın birşeyine koyarsın

• Aynen Türkiye'de box'tan daha çok müsabaka oldugu için ve daha çok para kazanıldıgı için herkes boxa yöneliyor bu yüzden MMA benzeri sporlar geri planda kalabiliyor...

Yükleniyor...