Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar

benim ilkokuldan beri tanıdığım 5 dostum var yediğimiz içtigimiz ayrı gitmez kardes gibiyiz üniversiteye geçince bile bu dostluk bitmedi son zamanlarda hepsi ayrı bir havalarda ne mesajlarıma cevap veriliyor ne de hal hatır soruluyor.bi hatamda olmadı onlara karsı bugün benim dogum günüm o 5 arkadaşımın içinden sadece bir tanesi hatırladı daha gün bitmiş degil ama daha erken beklerdim mesele kutlamak değil hatırlanmak belki çocukluk ediyorum ama alındım ya gel kapıma pastayla parti yap demiyorum ya haksız mıyım insan iki dakikasını ayırıp bir mesaj atar ya da arar değil mi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum günün kutlu olsun.

Eğer ki gerçekten adam gibi dostlar olduğuna inanıyorsan muhakkak bir sıkıntıları vardır.Bence ara sor derdiniz ne neden uzaklaştık bu kadar diye zaten alacağın cevap yoluna kaçıyla devam edeceğini belirleyecektir.Yargılamadan önce empati kurmak lazım.

0|0
    0|0
    • sordum bir kac kere bir tanesi evlilik hazırlığı yapıyor calışıyor hadi o neyse de dogerleri evde hic birsey yaptıkları yok sadece olur mu öyle sey yok falan diye gecistiriliyorum

• inadım inattır karadenizliyim onlar hal hatır sorana kadar ben arayıp sormayacağım

• Ha şöyle Da (;

Erkekler Ne Diyor 3

• dogum günün kutlu olsun gizli bir dost kaybedersin bin dost kazanırsın takma kafana

0|0
    0|0
    • sagol hay doğmaz olaydım :(

• neden kendine suc buluyon be manyak gizli oratda bir suclu varsa oda arkadaslarının vefasızlıgıdır senle ilgili bir durum yok yani üzme kendini bosuna

• zamanla sen de unursun takma kafana.

0|0
    0|0
  • zakkum bu şarkıyı söyliyenler ben buldum ben buldum :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin verdgn degere lagik dgllermis dmekki tkma kfana

0|0
    0|0
  • Haklısın alınmakta.

0|0