Hala Galatasaray'in şampiyon olacağına inanan var mı?

Buraya kadar şansa puan toplayarak gelen Galatasarayin şampiyon olacağına inanan var mı yoksa umutları bırakıp, Beşiktaşin üstün futbolunu görüp hayal kurmayı bıraktiniz mi?

Güncellemeler:
1ay Hakem diye boş yere ağlamayin ya. Beşiktaşın benfica maçından sonra rakipleri lig maçını pazar günü oynuyorken biz cumartesi günü oynadik. Herşeye rağmen yendik. Ortada bir haksızlık arıyorsanız buradan başlayın hem avrupa da mücadele etmiyorsunuz hemde nedense ligde maç kaybediyorsunuz. Maç sabaha kadar sürse galatasaray gol atamazdi hep diyordum bruma kapanan takımlara karşı sönük kalır diye. Bugün 1 0 dan sonra Trabzon defans da duvar ördü.

0|1
3|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet☹️

1|1
    0|0
  • yokk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu cimbom bugun niye 2010 2011 sampiyonu hosgeldin diye pankartla cikmadi icin trabzon acimadi anlasilan :)

Ofsayt denilen pozisyon
    http://i.hizliresim.com/PQjPG5.jpg

Gizlilerin %90 inin gsli olması trajikomik :)

0|3
    1|5
    • 1ay

Gizli olmaları sorun değilde futboldan anlamadiklari halde yeteneksiz brumayi yıldız yapıp, üstüne üstün 30 40 milyon € fiyat biçerek şampiyon olacağız demeleri yok mu güldüruyor beni. :)

• Neye göre şans mesala bunu bir açıklarsan görürüz.
    Ligde şu ana kadar en çok gol pozisyonuna giren takim Galatasaray
    En çok topla oynayan takim Galatasaray.
    En isabetli pas yapan Galatasaray
    En çok işabetli şut atan takim Galatasaray
    En zorlu fikstürü oynayan takim Galatasaray.
    En çok sakat oyuncuları bulunan takim yine Galatasaray.
    Bunları ben söylemiyorum istatislikler söylüyor, hatta o kadar detayada girmeye gerek yok Vodofone Arenadaki derbide kimin şanslı olduğunu tüm Türkiye gördü

2|2
    1|5
    • 1ay

SeniN her sene morarmani bütün site gördü sen hala burada misin :)) bol bol hayal kur sene sonu yine hüsran.

• Sonuna kadar inanıyorum

1|1
    0|0
  • Valla Galatasaray çok iyi oynuyor ama şanssız bugün

1|2
    0|1
    • 1ay

Alanyasporun 3 gol attığı takıma gol atamamak :D

• 1ay

Geçen sene Osmanlıspor ve Antalyaspor hariç diğer bütün anadolu takımlarının besiktaşa karşı kapandıklarini biliyor musun peki hemde kendi sahalarında?

• 1ay

Arkadaş ben Beşiktaşlıyım sen kime neyi anlatiyosun?

• Hayırlısı ya

0|1
    0|0
  • Şampiyon olur olmaz daha çok var ama böylede maç binde bir kazanılır Trabzon bunu başardı tebrik etmek lazım. Gol ofsayt gibi geldi ama gole rağmen nasıl maç böyle bitti anlamak zor arada olucak böyle kazalar uzun maroton.

0|2
    2|4
  • gasalatasarayı çok hafife alıyorsun :)

0|1
    0|0
    • 1ay

Evet basit takım. Geçen sene de fb yi hafife alıyordum. Şampiyonlugun bile boğaz da kutlanacagini söylüyordum herkes lafıma geldi yine gelecek.

• Hala 2. Golü atamadımı Trabzon? 😕😕

0|1
    1|0
  • Aynen çok bedava puanlar kazandılar :)

0|1
    0|2
  • Tabiki olucak 1 kere yenildi diye olamıcakmı... Bugün

1|1
    0|0
    • 1ay

Defans yapan takımlara karşı hücum çok kısır. Gol atabilmeniz için rakibin hata yapmasi gerekiyor. Bunu her zaman diyorum Bruma yeteneksiz, podo oynamali.

• Daha bu lig uzun kimler ne puanlar kaybedecek göreceksiniz

0|2
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Yok Ümit bitti

0|1
    0|0
  • Trajikomik 3 maçta puan kaybettik bu maç gol 100 de 100 ofsayt, Kayseri maçı 100 de 100 penaltı verilmiyor ve Beşiktaş maçı o maçta hata yok ama oynadığımız oyun ortada.

0|2
    0|2
    • 1ay

Her sene hakem diye ağlayan takımın taraftarı neler yazmış 7 senede 1 şampiyon olur diğer 6 sene hakem diye ağlar 5 senenin 3'ünde şampiyon olan takım haklı yere serzenişte bulununca bunlar yazar klasik Bjk'li.

• 1ay

15 sene şampiyon olamadıginizi biliyor musun? Avrupa da gs yi tanıyan yok kendini avutma

• 1ay

Ya tamam tamam Avrupa'da tanıyan yokmuş insan 2 dakika objektif olur biliyorum o 14 senelik dönemi de ben en azından objektifim Avrupa'da Galatasaray'ı tanıyan yok diyor ya neyse dürüst olmayabla tartışılmaz kendini alçalttın hadi eyvallah.

• biz sizin gibi bir maç kaybedince takımı satan taraftarlardan değiliz isterse 10 maç kaybetsin yine inancımız sonsuz

0|0
    1|0
  • Bu takımdan birşey olmaz en fazla ikinci oluruz

0|2
    1|2
  • Galatasaray olmayacakta, demirörenin çocugu bjk mi olacak?
    aydınuz bu yüzden mi böyle adileşti?

3|3
    0|5
    • 1ay

Bu lig bizim siz yokken biz vardık.

• 1ay

Bu arada inanmayacaksın belki ama ben koyu bir Beşiktaşlıyım

• 1ay

Besiktas bir spor kulübüdur nasıl kuruluysa kuruldu ilk olan biziz.

• hakemleri yanınıza aldınız tabi böyle konuşuyorsunuz rahat rahat :D
    olacağız şampiyon sen hiç merak etme arkadaş

3|3
    1|3
    • 1ay

Yıllarca hakemler sayesinde şampiyon oldunuz ve devlete hiçbir vergi vermediniz. Stadınizi bile devlete yaptırdiniz. :) Bence hayal kurmayın gecen sene de fb çok kuruyordu.

• 1ay

Futboldan anladigim için her dediğim çıkıyor :)

• 1ay

daha dur ligin başı :D

Yükleniyor...