Spor yapıyorum ama?

Spor yapıyorum ama belli bir yemek düzenim yok ayrıca hangi saatlerde ne yemeliyim? Basketbol ile uğraşıyorum ve çok haraket ediyorum antremandan 1.30 önce yemek yiyorum ve antremanda afedersiniz ama kusmuk ağzıma kadar geliyoror ve boğazımı yakıyor önerilerinizi lütfen paylaşın.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• anterimandan 1.30 saat önce yemek yiyince öyle hissediyorsan 2 saate 3 saate çıkart her insanın sindirim sistemi farklı yani bazısı 2 saatte tüketir bazısı 1 saatte diğer soru hangi saatte ne yemeliyim bu fark etmez istersen 6 öğün ye istersen 3 istersen 1 sen gün içinde o kaloriyi tamamlada tabi 6 öğün yersen sindirim sistemin rahatlar tek öğünde 2bin 3bin kaloriyi tamamlamak kolay değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yavaş yavaş başla.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yemek yemeye mi?

• 1ay

Spora.

• 1ay

Basketbola başlayalı 3 seneden fazla oldu bunun farkındayım zaten birden ters haraket etmek sakatlayabilir biliyorum ama 1.30 saatte olsa 2.00 saatte olsa degismiyor

• Düzenli bir spor planı uygulamalısın. Sana bunu şunu ye diyemem , diyetisyene gidip almalısın raporunu. Antremandan 1-2 saat önce yemelisin yemeğini ve antremandan sonra yarım saat içinde proteinli , lifli , sağlıklı karbonhidratla beslenmelisin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Her gün belirli saatlerle antreman yapıyorum. Sorun 2 saat olsada çok kötü oluyorum bir şey yemezsemde antremanları yarım bırakıyorum

• Antrenmandan önce hafif şeyler ye tavsiyem 3 muz yemen antrenmanda suyu fazla içme azar azar iç ayrıca bir beslenme listesi olmaz beslenmeni vücudunun ihtiyacına göre yapabilirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Zaten doyacağım kadar yiyorum ama tam antremanın ortasında resmen ölüyorüm bir de antreman öncesi hiç bir şey yemiyorum yoksa daha kötü olurum

• 1ay

Muz sana enerji verir eksik etme muzu her gün ye fındık badem fıstık ye yumurtanın sadece beyazını ye hayvansal yağlardan uzak dur mide bulantısının bir sebebide nefes kontrolüdür antrenmandan önce ciğerlerini açmalısın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...