İddaadan ilk kez tutturdum şimdi nasıl yapsam?

iddaaya bu yaz basladim birebinde nesinede falan en cok tutturanların kuponlarini oynuyodum kazanamıyodum sonra instada baktim kupon veren hesaplar var baya arastirmalar sonucu parayada kiydim aldim 100tlye 50kusurluk orani olan banko bir kupon simdi bugun maclar oynandi ve allah razi olsun verendende bu kupon tuttu 30 tlye 1500e yakın para aldim ama vicdanim rahat degil simdi bunu kendime harcasam haram lokmami oluyo yoksa zaten haydan gelen para diyip bu hesaptan bir tane daha kupon alip bu paranin tamaminimi yatirsam tutarsa yine araba alirim haramsada arabamda ölürüm asdafsafs

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben çok pis haram yerim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim bir arkadaşım vardı işte 101, batak, yanık oynardı ama parasına.

sol cebi ordan kazandığı paralar, sağ cebi diğer.
    ordan kazandığı paraları kahvede harcardı, tekrar oynardı, ordakilerin hesaplarını öderdi falan, sağdakini normal hayatında :D sen de o tarz ilerle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• haha öl madem

0|0
    0|0
  • Allahım karıştırma evet haram para..

0|0
    0|0
  • Ben almam oyle zaten arkadas bu isi yapiyo. Gecen hafta 6 bin tutturduk

0|0
    0|0
    • 1ay

arkadasininda instada sayfasi varmi?

• 1ay

Yok bizim kendi sitemz var. Oynayan adamlar 100-3000 arasi para basiyo bir kupona. Ayrica tek mac oynaniyo. Canli oynaniyo

• O paradan kime hayır gelmişki sana gelsin...

0|0
    0|0
  • Ne haramı 😃

0|0
    0|0
  • oynamayı bilmiyorum bana tutmaz zaten

0|0
    0|0
  • Yorum yok

0|0
    0|0
  • Güzellik lira bisey değilmiş ama oynama bence parayı harca daha fazla harama ortak olma

0|0
    0|0
  • oltayı attık bakalım zokayı kim yutacak

0|0
    0|0
  • Neredeyse her hafta para alıyorum ama bir kuruşunu bile harcamadım, hep dagıttım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yatırdıgın para kadarını al gerisini de bağışla vicdanın rahat değilse rahatlatmanın yolu çok

0|0
    0|0
  • Yatir ölürsende arabanda ölürsün.😀bana da ögret ölmeden

0|0
    0|0
  • Haram para tabiki basina heran hersey gelebilir ya da 100 kati cikar kisiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...