Galatasaray Florya ve Rivanın satışlarını bugün onayladı. Doğru karar mı? Ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray Florya ve Rivanın satışlarını bugün onayladı. Doğru karar mı? Ne düşünüyorsunuz?

• Gs yönetimi bu kararı aldıysa vardır elbet bir bildikleri
    100% (2)45% (5)54% (7)Oy Ver
  • Beklenmeli acele edilmemeli mülk sonuçta bunlar
    0% (0)18% (2)15% (2)Oy Ver
  • Yanlış bir karar
    0% (0)37% (4)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• A dedim kanka

0|0
    0|0
    • 1ay

ankettende baktım gerçektende A demişsin kanka harikasın gerçekten ::D

• 1ay

Konusmalarin eski sevgilime benziyor o da boyle sebekti :(

• 1ay

ayrıldın mı üzülüdüm gerçekten :(

En İyi Erkek Görüşü

• borcu var ama taşınmazlarını satmakta akıllı iş değil
    bugün bu kararı alanlar yarın pişman olacaktır Galatasaray da kimsenin parası kalmaz sonuçta yapılandırma ve borcu erteleme gibi seçenekler değerlendirilmeli, gelir yaratan adımlar projeler üretilmeli, taşınmazları elden çıkarmak en kolayı, mecidiyeköyden çıkıldı iyi mi oldu şimdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğru karar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kulüplerin mali yapıları çok bozuk olunca, bu tür gelir elde etme çabaları kaçınılmaz oluyor. transfer falan derken, gelenler gönderiliyor, yeniden oyuncu transfer ediliyor. düzensiz yönetim, düzensiz transferler, büyük borçlara neden oluyor. bu da büyük kaynak bulma çabalarına yol açıyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

doğru diyorsun ama yinede beklenmeli mülk sonuçta bunlar bak stadı verdi bina diktiler oraya milyar dolarlık ne biliyim dediklerinde doğru yine diyorum ama beklenmeli sanki

• 1ay

onlar beklese, borçlar beklemez. doğru yönetilseydi kulüpler bu durumlara düşmezdi. diğer kulüplerin de dağ gibi borcu duruyor. hiç değilse gs borçlarını kapatmış olur.

• 1ay

haklısın

• Ee borç demek ki acele ettirtiyor

0|0
    0|1
    • 1ay

öyle ama ne biliyim tüm varlıklarını satsanda çözümdeğil ki biraz daha beklenmeliydi belki benim tam içime sinmedi

• Çok çok doğru.

0|0
    0|0
    • 1ay

çok doğru değil çok çok doğru diyorsun üstüne basa basa neden peki

• 1ay

O borçlar başka şekilde kapanmaz. Bu şekilde borç kapanacak. Bu sayede yeni tüzüğe geçilmenin önü açılacak. Yeni tüzükle birlikte borçlanan başkan cebinden ödeyecek. Yani Galatasaray'da borç kavramı ortadan kalkacak. Borç 0 olup sadece gelir yönetimi olunca para rahat kullanılabilecek. Çok daha rahat finansal hareket edebileceğiz.

• 1ay

doğru ama nebiliyim kararsız kaldım

Yükleniyor...