Adnan Oktar ile Maşallah programını izlediniz mi?

Az önce TV'yi açtım iş dönüşü doğru dürüst birşeyler izliyim ayaklarımı uzatıp rahatlıyım derken A9 diye bir kanal denk geldi, Adnan Oktar adlı kendini Mehdi zanneden şahıs etrafında 5 tane sarışın 1 kumral 1 de Tesettürlü bayanla bir program yapıyor,nasılsın inşallah,iyiyiz maşallah başka birşey yok,çok enteresan bir program belki denk geleniniz vardır ? Bu program hakkında ne düşündüğünüzü merak ettim...

link

Güncellemeler:
Yahu bunun Laiklikle yada dinle alakası yok bu nasıl birşeydir bu adamın nasıl böyle müritleri olur ? izlermisiniz :D :D

link

link

link

link

link

link
link

Hey Maşallah

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hadi kızlar beni ne kadar sevdiğinizi söyleyin de şu münafıklar çatlasın diyo bi programda.garip bi adam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Denk geldim şok oldum ya kadınlar iltifat ediyor icine dusuyor hepsinde bir ton makyaj adamlar dini cozmus kuş beyinlilerle dalga geciyorlar resmen tövbe aklima geldi gene gulme tuttu beni :/

0|0
    0|0
  • İnşallah maşallah :) bence izleyen insanlarda da balık hafızası var ne skandallarla çıkmıştı ortaya...

0|0
    0|0
  • Inshaallah mashaallah götürüyo adam isi maashaallah (:

0|0
    0|0
  • islam adına hayırlı işler yapan hocamız maşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Adam direkt mesihim diyor usta harun yahya adıyla verdi coşkuyu şimdide meyvesini yiyor hiç bir din adamı(ki kendisi mesihim diyor) öyle hatunları alıp karşısına iltifatlatlar filan yapmaz! haremlik selamlık diye bişey yok mu dinimizde.

1|0
    0|0
  • O adamın hastasıyım ben D: Bi kerede 3 çarşaflı bitane taş bebek konuklarımız var demıstı..Adamın laiklik ile islamcılıgı bırlestırıp ortaya apuk sapık seyler cıkartıo

1|0
    0|0
    • Adam videolara kilitledi beni ya,yok böyle birşey bu nasıl bir adamdır bu neyin zihniyetidir :D

• İzlemeyen varsa izlesin inşallah maşallah.

0|0
    0|0
  • komedi :))))

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir insan.Dini küçük düşürenlerden biri.

1|0
    0|0
  • bu adamın amacını çözemedim.ne yapmaya çalışıyor çözemedim.

0|0
    0|0
  • arada izliyorum.

0|0
    0|0
  • Çok şukela bir abimizdir, severek izliyoruz.

0|0
    0|0
  • Babam agzı açık bakıyor...

Kaç defa söylesem de dinlemiyorlar...

0|0
    0|0
    • neyi dinlemiyorlar?

• İzlemeyin artık diyorum...

Ben evde oldugumda kasten mı acıyorlar anlamadım gitti..

Adnan Hoca'nın kanalı bu diyorlar birde..

Kanal ismide A harfiyle başlıyor diye...

• Ya gerçekten ciddiye alıyorlar sahte mehdi'yi,yada izlerken eğleniyorlar

• izlemedim şükrü

0|0
    0|0
Yükleniyor...