Paranormal bir olay yaşadınız mı?

sizi korkutan bir olay oldu mu? geçirdiğim epilepsi nöbetinde üzerime doğru ''seni götürcem'' diyerek uçan bir varlık görmüştüm. başı yoktu ve perdeli ayakları vardı. erkek sesliydi. psikolojik olsa da bisürü görüş atılmıştı ortaya cin min diye.. korkmuştum bayağı.. sizin böyle durumlarınız oldu mu? başınızdan geçen korkunç olayları anlatınız.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir yaratık olmadı ama iki üç gündür reptilian ırkı ve İlluminati ile ilgili internetten araştırma yapıyorum. Gördüklerim ve okuduklarımda sonra içimde anlamsız bir korku meydana geldi. Korkuyorum ama neden korktuğumu bilmiyorum içimde sürekli bir ürperti var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• merhaba umarım beni hatırlarsın bir kaç gün önce tanışmıştık benim profil resmimle ilgili mesajlaşmıştık sonra ben hesabımı kapattım ta ki senin yaşadıklarını okuduktan sonra yeni hesap açmaya karar verdim yaşadıkların doğruysa bir ömür senin yanında arkadaşın olarak dert ortağın olarak yanında olmak istiyorum umarım tekrar beni arkadaş listene eklersin ( soruna cevap vermediğim için özür dilerim )

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından öncelikle geçmiş olsun ama bu tarz şeyler psikolojik olabilir sık sık karşılaşıyorsan bence doktora gitmelisin. Şahsen hayatımda hiç böyle ya da buna benzer bir olay yaşamadım.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. bu olayın üzerinden 3 yıl geçti. 3 yıldır şükür böyle bisey yaşamıyorum. yaşamadığına sevindim.

• Bende 3 yıldır yaşamamış olmana sevindim. Geçmiş olsun tekrar.

• Karabasan olabilir heralde buna örnek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...