Beşiktaş'ta yılın transferi kim?

Bu yıl hangi transferi isabetli buldunuz?
Beşiktaş'ta yılın transferi kim?

• Aboubakar
    13% (2)18% (13)17% (15)Oy Ver
  • Caner Erkin
    33% (5)19% (14)22% (19)Oy Ver
  • İnler
    0% (0)3% (2)2% (2)Oy Ver
  • Gönül
    13% (2)4% (3)6% (5)Oy Ver
  • Fabricio
    41% (6)25% (18)28% (24)Oy Ver
  • Talisca
    0% (0)22% (16)18% (16)Oy Ver
  • Atınç =(
    0% (0)9% (6)7% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Ben bilmeden salladim bir tane seçeneği😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fabri, çünkü iyi kötü, her mevkiide birşeyler oynayan bir adam vardı, ama kaleci yoktu kalede. Napoli maçına Tolga ile çıksak skor ne olurdu sizce? Ben söyleyeyim, Napoli'nin dehşetül vahşet ara paslarını Fabri'nin maç boyu almasını hatırlayın, işte Tolga bizi nasıl Avrupa'da elediyse, orda da aynı şekilde o toplara mal mal bakıp herşeyi savunma oyuncularından bekleyerek iki-üç kere gol yer, takımın tüm psikolojisini dağıtırdı.

Hadi diyelim bunu yapmadı, Toşiç falan sıkışıp kendisine döndüğünde ortasahaya zor yetişen isabetsiz bir top atar, ve dönen topta takımın daha ağır atak yemesine sebep olur takıma yarardan çok zarar verirdi.

Ya da karşı karşıya atılan sert bir şutu izlediğiyle kalırdı.

Ya da ani şutlardan birini olmayan konsantrasyonuyla içeri alırdı, vesaire vesaire.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla bir caner erkini biliyorum 😂

0|0
    0|0
  • Sadece Caner'i tanıyorum vsjvsj

0|1
    0|0
  • Fabricio bence (futbolu yakindan takip ediyorum) 😂🤓

0|1
    0|0
  • Caner Erkin dedim ben duyunca şok şok şok oldum. Sen senelerini Fenerbahçeye ver 2 kuruş fazlası için git Besiktas'a transfer ol. Olmadı bak bu! @CanerErkin

0|0
    0|2
    • 1ay

2 kuruş fazla dediğin miktarı sen hayatın boyunca kazanamayacaksın.
      Ayrıca önce İnter'e, ordan Beşiktaş'a geldi.

• 1ay

Ahahha teşekkürler!

• 1ay

Caner Erkin son isi senedir Fenerbahçe hocalarıyla kavga ediyordu sürekli, takımı beğenmiyordu, İsmail Kartal'a 'Senin kuracağın kadronun mk' diye küfretmişliği bile var.

Adam zaten huzursuzdu Fener'de, Aziz ile takışınca da gönderildi.

Adam Inter'e gitti, orda forma şansı bulması o kadar kolay olmayınca Fikret Orman klasik fırsatçılığıyla çıktı ortaya.

Sanki klüple para konusunda anlaşılamamış da 'Bunlar daha çok para veriyor' diye Beşiktaş'a gitmiş gibi.

İddiasına varım ki Beşiktaş'da Fener'den aldığından daha az para alıyordur. Biz Demba Ba'yı bile 2.5 milyon euroya oynatan klübüz.

• Fabricio Caner'de bir olumsuzluk var

0|0
    0|0
  • Fabricio

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Fabricio
    Diğer bölgelerde ki sorunla herzaman bir şekilde hallediliyor, ama kale öyle değil.
    Beşiktaş kaleciden yana çok çekmişti ama artık çok iyi bir kalecisi var

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu sene birden çok faydalı transfer yapıldı , Fikret başkan bu işi iyi beceriyor. İleriye bakarsak en faydalisi Talisca derim. Değerini 3 e katlayabilir

0|0
    0|0
  • aboubakar.

0|0
    0|0
  • Nukan Atınç tabikünee...

0|0
    0|0
  • Hepsi.

0|0
    0|0
  • Benim 2. takımım benfica taliscada harika bir potansiyel var diğer transferlerin toplamı= talisca

0|0
    0|0
  • abubakarı neden seçeneklere koydun

0|0
    0|0
  • Seçeneklerde neden adriano yok

0|0
    0|0
  • en değerli transferimiz hocamızın gitmemesidir. kazmaları bile futbolcu yapmasını çok iyi biliyor. şampiyonluk olmasa bile yarışın içinde olmayı garanti ediyor.

0|0
    0|0
  • Adriano şıklarda nasıl olmaz :(

0|0
    0|0
  • tabi ki kaleci Fabri.

0|0
    0|0
  • Fabri. Kale sağlamsa takıma güven gelir ki kale sağlam

0|0
    0|0
  • maşALLAH hepsi de iyi şükÜrler olsun
    Menemenli günlerden bu günlere geldik

0|0
    0|0
  • aboubakar ve caner

0|0
    0|0
  • Fabricio ve talisca

0|0
    0|0
  • talisca çok iyi patlama yapcak bence şenıl hocanın elinde çok iyi işler yapar gibime geliyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne tam forvet ne tam ortasaha. Forvet arkasında Oğuzhan'ın Bilic'in ikinci sezonunda oynadığı gibi ikide bir kanatlara deplase olup ortayı boş bırakarak oynuyor.

Forvet desen o da değil, kanat desen o kadar atik değil.

Fizik kapasitesini arttırması lazım.

Direkt ayağa oyunu ve şutları çok iyi.

• Caner Erkin yetenekli ama dengesiz

0|0
    0|0
  • Fabri iyi bir kaleci değil, Napoli maçında kurtardığı penalti dışında birşey yapmadı o penaltiyida kendi hatasi yüzünden çaldı hakem zaten kesinlikle Caner diyorum

0|0
    0|2
  • Caner Erkin

0|0
    0|0
Yükleniyor...