Ne sıklıkla spor yapıyorsunuz?

Günaydın ks ahalisi spor yapanlar ya da yapmaya çalışanlar hangi sıklıkla yapıyorsunuz...

Güncellemeler:
1ay ...
1ay ,,,,,

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• her sabah kosarim.. haftasonuda salona giderim...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her gün

0|1
    0|0
  • Yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Hafta sonları genellikle yuzuyorum bir spor kompleksinde yuzmeden önce bazen yarım saat spor yapıyorum sonra havuza giriyorum bazı hafta sonları ata biniyorum hafta içi 2 günde normal spor yapıyorum 1-2 saat kadar son günlerde biraz boşladım ama :))

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok güzel bu şekilde devam etmelisin boşlarsan devamı gelir ve spor yapma hevesin gider :))

• 1ay

:( sınavlara çalışmaktan ve sorunlardan zaman bulamıyorum hevesim gitmez kesinlikle spor yapınca yuzunce hele ki ata binince kafam dağılıyo çok iyi geliyo

• 1ay

Spor sağlıktır sağlıkta mutluluktur kesinlikle vazgeçmemelisin :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Hergün programım var.

0|1
    0|0
  • Haftada 6 gün fitness pazar günü normalde boş ama ondada basket oynuyorum 😀

0|1
    0|0
  • Haftada 5 gün vücut bir gün cardio bir gün bisiklet

0|1
    0|0
  • bir zamanlar haftanın 6 günü spor yapardım. ama evlenince :(

0|1
    0|0
    • 1ay

Evlenince göbek çıkmaya başlıyor dimi aslında günde yarım saat evdede olsa yapılabilir...

• 1ay

evlenince gerçekten sporla ilişik kesiliyor. insan kendini çalışma hayatına ve eşine adıyor. spor yapacak vakitte kalmıyor. dermanda. evde yapabilecek sporlar genelde ağırlık sporları. kardiyo yapamıyorsun. yapacak dermanda kalmıyor zaten. insan tek iken herşeyi kendine göre planlıyor.

• 1ay

Haklısın çocuklarda oldumu zaten insanda enerji falan bırakmıyorlar ama onlara sarılınca bütün yorgunluğu gider insanın...

• 1 gün arayla 4 gün

0|1
    0|0
  • Çalışmaya gidiyoruz be kardeşim

0|1
    0|0
    • 1ay

Çalışıp spor yapanlarda var ama.

• 1ay

Bende sahadayım ve zor yorucu oluyoor

• 1ay

Bence bahane.. Heryerim ağrısada giderim ben kaldıki sporda ağrılarından kurtuluyosun ya da yorgunluğunu unutuyosun bence sende motivasyon eksikliği var. Bu işte motivasyon gerçekten önemli

• Haftada 3 gun yapiyorum

0|1
    0|0
  • haftada 3

0|1
    0|0
  • 6 gün

0|1
    0|0
  • Nadiren yaparım.

0|1
    0|0