Kilo verirsem kaslarım gözükür mü?

Yaklaşık 2 sene yüzdüm, 1 sene basketbol oynadım, 1 senede futbol oynadım. Kaslarım falan vardı o zamanlar ama sonra kendimi saldım ve kilo aldım şu an 1.80 e 83 kiloyum. Eğer zayıflarsam kaslarım gözükür mü?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Kaslarinin gozukmesi icin kayda deger bir kas kutlenin olmasi lazim yapacagin ilk is bir fitness salonuna yazilmak ve beslenmeni duzeltmek olmali ketojenik diyet yapabilirsin hem kas yapar hem yag yakarsin ve cardio da sart

0|0
    0|0
    • 1ay

pardon da diyetle kas kutleni nasil artirabilirsin?

• 1ay

@slistre karbonhidrat limitini azalt gunde max toplamda 20 30 gr arasinda kalmalisin protein ve yagdan kisitlamana gerek yok saf ve kaliteli protein kaynaklarini tuket ornegin ben somon ton hamsi vb balik cesitlerini beyaz eti ozelkikle tavuk gogusunu kirmizi et ve 6 yumurta beyazi 2 tum yumurta bol ceviz ve badem peynir ozellikle lor peynir whey protein iceriyor extra sabah kalkar kalkmaz whey protein tozu ve antrenman sonrasi whey protein tozu bu sekilde beslenerek ayni kilomda kalmama ragmen yag oranimda azalma kas oranimda artis oldu belki 1 2 kg kaybetmis olabilirim Şu an yag oranim %11 bir kadin icinde mukemmel bir oran tabi bu soylediklerimi agirlik antrenmani ve cardioyla desteklemezsen fazla etki goremezsin

• 1ay

@slistre diyet hem kilo kaybetmek hemde kilo almak icin kullanilabilir kas gelistirmek icin illa bulka girmek gerekmez amac zayiflamak degil yag orani dusurmek olmali zaten definasyonda da kas kutlesi kaybetmemek ve gelistirmek mumkun bisey ben kendi adima basardim

En İyi Erkek Görüşü

• Kas kütlelerin zayıflamıştır, eskisi kadar görünmez ancak zayıflarsan yinede şuanki görünümünden fit görünür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kasların saklambaç mı oynuyor aga.
    kas yerine yağ geldi spor yapmassan zor.

0|0
    0|0
  • spor uygun bir diyet ve sana eşlik edocek biriyle olur kesinlikle kasların çıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• %30 antrenman+%30dinlenme+%40beslenme. bu oranlari saglarsan, yag oraninida %13den asagi cekersen. hatlarin belirginlesir.

0|0
    0|0
  • Zayıflamak demiyelimde yağ oranı düşürüp üstüne kaşlarını guclendirirsen

0|0
    0|0
  • gözükür tabi

0|0
    0|0
  • yağ oranın düşerse belki sen kilo verirken kaslarından da kayıp olur

0|0
    0|0
  • evet ama eskisi gibi belli olmaz