Merhaba spora başlıyorum ve karnitin almayı düşünüyorum?

Merhaba spora başlıyorum ve karnitin almayı düşünüyorum kaç mg karnitin almalıyım? Bu mg hesabı nasıl oluyor? Sporlardan önce kaç ml kullanmam lazım? Şimdiden 😊

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Carnitine degil kullancaksan l-carnitine kullan ise yariyormu? Cardio ve agirlik antrenmanlariyla birlikte beslenmeyle desteklersen evet yarar ama bosuna para carnitinin icerigini okuduysan yesil cay ozutu var onun yerine cardio oncesi 1 litre gun yesil cay icsen daha iyi verim alirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Carnitine ile l-carnitine arasındaki fark ne?

• 1ay

Ben aynı şey diye biliyorumm

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş alacaksan kompleks bişey al olimp cla var başlangı ve orta seviye için en iyisi.. l carnitine tek başına işe yaramaz ( ki araşştırmalar öyle diyor ama cla daha yararlı) günde iki tane sabah ikin yemekle alırsan işini görür... birde termojenik yağ yakılar var sakın bulaşma kalp krizi falan allah korurusun... olimp cla yaz n11 de var

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben yap yakmak istiyorum cla işe yarar mı?

• 1ay

zaten yaz için cla en iyi madde... cla + l karnitin ise daha iyi.. ama tecrübelerime göre bunlara gerek yok çünkü yağ yakma hızın eğer bir hastalığın yok ise DNA da belirtilen hıza göre ilerliyor ilaçlar neredeyse hiç bir işe yaramaz sadece organlarını yorarlar...

• 1ay

Peki karnitin i kaç mg almam gerekiyor başlangıç için?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor hocana danış. Herkesin programı ayrı olur.

0|0
    0|0
  • Carnitin için c vitamini kullansan aynı işlevi görüyor lakin carnitine o kadar ümit bağlamak gereksiz maksimum spor başı kalori yakimini %5 arttırıyor

0|0
    0|0
  • 1000likden asagi kullanma. antrenman 20dk once ic. antrwnamn suresinu minumum50*dk tut.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kaç ml kullanmalıyım peki

• 1ay

tup ve litrelik var, ikisinde de olcekleri var. ama litrelik ile ugrasma. ufak shot seklinde satilanlar var. protein7. cm sitesi guzeldir ordan alabilirsin. dediigim gibi shotlar dan al. bir kullanimlik. zararindan ziyade belli bir zamab kullandiktan sonra kullanmaman gerekir. herkes konusur kulaktan dolma seyler. sen gitt al. ben kullandim.

• 1ay

Sende takip isteği göndersene ordan konuşalım

• bence para tuzağı iyi bir anteriman ve diyetle hedefe ulaşılır gerek yok böyle şeylere

0|0
    0|0
Yükleniyor...