İlk gördüğünüz günden beri seviyorum diyebilecegınız çıktı mı karşınıza?

İlk gördüğünüz günden beri seviyorum diyebilecegınız çıktı mı karşınıza? Bu ilk göruste aşk mı oluyor

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• aynen öyle oldu 3seneden sonra ayrıldık 1hafta oldu kazanmak için herşeyi yapmak istiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ellerinden tutamadım yüreğime basamadım hiç benim olmadı ama çıktı maalesefki ilk görüşte aşk varmış :(

0|0
    0|0
  • yaş 8 sınıf 2 ilkokul yanıan oyurmka için çabaladığım gamzeli kız halen unutmaıyorum...

en son 20 yaşında gördüm halen çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte de olmadı 100. görüşte de ben aşık olamama hastalığına yakalandım heralde.

0|0
    0|0
  • nerde :D aşk mı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çıkmadı daha karşıma öyle biri..

0|0
    0|0
  • Evet çıktı adını bile bilmiyodum daha onun ama sevdim çoooooooooooooooookk sevdim hem de şu an sevgilim var sevgilimi çok seviyorum ama onu unutamıyorum keşke şerefsiz olmasaydı...

0|0
    0|0
  • evet tam 5 ay hiçbirşeye değişemeyecek kadar çok sevdim o tipsizi .hem de karşılıksız ..ama karaktersizin tekiymiş.öğrendikten sonra zaten bütün sevgim bitti.

1|0
    1|0
    • bende 3 yıl uzaktan sevdım şiirlr yazdım bir şekilde svgili oluk evlenmekti nityetim ama şerefsiz çıktı it.

• sonra ben de kıza aramızda olanları anlattım.kız da dediki o bana bakıp gülümsüyo falan.ben Aten o an şok geçirdim .sonra ağladım falan filan ama baya üzülmüştüm.her neyse sonra bu çocuk gene mesaj atıyodu falan.konuşmaları kısa kestim ki anladı bişeyler oldugunu.sonra gene mesaj attı aynısını yaptım.2 hafta sonra da arkadaşlarımdan çıkardım.baktım engellemiş.gerçektenok üzüldüüm :D

• ÇOK ÜZÜLDÜM :D::ddD::dD

Yükleniyor...