Yüzme kursuna gideyim mi ?

bugün erinmedim gittim yüzme kursuna sordum. haftada 2 gün aylık 100 tl bana biraz pahalı geldi hem gün sayısıda çok az ama bulabildiğim en ucuzu bu hem devletin. siz ne dersiniz iyi mi?

Güncellemeler:
cimrilikden değil.okullar kapanmadan önce gttm sordum aynı yer devletin yine 85 tl dediler hemde haftada 4 gündü.okullar kapanmaya yakın böyle yaptılar o yüzden aklıma takıldı :))

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten ortalama o fiyatlara bulursun. 3, 5 önemli değil diyorsan gir ama kaliteli bir yer olduğunu düşünüyorsan aklında soru işareti kalmasın.

1|0
    0|0
    • Tatile bile gittiğinde yazın çoğu şey daha pahalıdır, satışını çok olacağı ve milletin mecbur alacağı için. Yüzme havuzunda da yazın talep çoğalacağı için herkese haftada 4 gün ders verseler yetişmeyebilir bunun gibi sebeplerden bu dediğin olur.

• hmm anladım :)

• Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 16

• normal yüzme kurslarının fiyatları pahalı ancak 6 ay -1 senelik üyelik yaparsan düşüyor.

1|0
    0|0
  • bence kayıt yaptırmadan önce gelenleri gözünle gör, temizliğe önem veriyorlarmı dikkat et..

en pis deniz bile, en temiz havuzdan daha hijyeniktir die boşuna dememişlerdir mutlaka. ;)

1|1
    0|0
  • Kaç saat 2 gün dediğin günlerde?

0|0
    0|0
    • 1 ya da 1.5 saat oluyo

• bende kas erimesi varmış uzuun zamandır spor yapmıyorum doktorum da yüzmeyi önerdi

• Tamam git o fiyata yere bulamazsın zaten.2 ay git hatta.

• devletinkine git bence bende devlete gidiyom hem daha az para veriyom hem o para bana dönüyo :D

1|0
    0|0
  • ankarada 7 gün 24 saat sınırsız ve yüzme havuzu fin hamamaı dahil aylık 100 tl link

0|0
    0|0
  • Dünyanın en güzel ve en rahatlatıcı sporunu öğrenecen cimri! neresi pahalı bunun.Gayet normal iyidir git öğren yüz.

0|0
    0|0
  • fiyat normal ama kendinde öğrenebilirsin aslında ?

0|0
    0|0
  • kaçırma. fırla

0|0
    0|0
  • Yeni sezon bikiniye 100 TL verirken de bu kadar düşünüyormuyuz acaba?

0|0
    0|0
    • sende mi bikini giyiyorsuun ? :D

• (; sabit durup herkese yanmaktansa oynar başlıklı olup kimseye yanmamak en iyisidir bencede.

• yanii :) :)

• günlüğü 11 milyona falan denk geliyor. bence iyi fiyat. havuzun yok nasıl olsa

0|0
    0|0
  • nerde bu kurs?

0|0
    0|0
  • İyi bence,havuz güzelse git.

0|0
    0|0
    • güzel yeni yapıldı kaydı bile almadılar başlamamışlar :)

• nerdeymiş la o paraya?

devletin hem de? nerde?

0|0
    0|0
  • özel havuzlar gunluk 20tl başlıyor...fiyat gayet iyi

0|0
    0|0
  • fırsatım olsa düşünmem giderim

0|0
    0|0
  • bencede fazla gibi geldi

0|0