Odanıza hırsız girse ne yapardınız?

odanızda uyuyosunuz ve birden odaya birinin girdiğini hissettiniz.. bu kişi bi de bkmışınız ki hırsız ne yapardınız? :):)

-Ben olsam bi an önce ne war ne yok alsın gitsin bna bulaşmadan derdim:):)

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• ananı s. diye bir refleksle fırlarım yataktan sonra eceli gelen it cami duvarına işermiş deyip...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• uyur gibi davranmaya devam ederdim. dikkatinin benim üzerimde olmadıgı bir anda en yakın sert objeye uzanıp kafasının dayanıklılığını ölçerdim

1|0
    0|0
  • hırsızlığa gelen şahıs boş gelmemiştir tehlike anında karşısındakini etkisiz hale getirecek bir şeyler bulunduracaktır, en mantıklısı hırsızın gitesini beklemek yada uyanıyormuş izlemini vermek.

1|0
    0|0
  • Tabi ki dalardım .

0|0
    0|0
  • osururdum hem sesli hem kokulu tanımadığı birinin osuruğuna gülüyor mu diye test ederdim sonrada döverdim ve belkide bıçaklanırdım yada ne bilim ikimiz pencereden düşerdik yahutta sadece o düşerdi ve bende gözyaşı dökerdim osurukla duygusallık yarattım yazımda ehe

0|1
    0|0
  • Valla hırsız uyandığımı farkettiyse mutlaka bana bişey yapmak isteyecektir.Ben direk ne bulursam dalarım.Ama beni uyuyor zannediyorsa bende onun boşluk bir anını yakalayamayacak durumda isem uyuyor numarası yaparım :D

0|0
    0|0
  • benim odama girse merhamet eder 3 -5 kuruş para koyar giderdi

1|0
    0|0
  • yatak odasına mı

0|0
    1|0
  • Gözlerimi sıkıca kapar uyur numarası yaparım taaki evden çıkana kadar

0|0
    0|0
  • çok yanlış olur bence . bağırmakta olmaz . kafasına bir cisim çeksen oda olmaz . peki ne yapım dersin . hırsızn o anki dikkati çok önemli . . vallah bir kız için çok zor ... hiç film izlemiyor musun yatağın dibine gir eline al sert bir şey .. saklan dipte zor mu .. boşver malı . sendeki mal gitmesinde

0|0
    0|0
  • -Ben olsam bi an önce ne war ne yok alsın gitsin bna bulaşmadan derdim:):)

bence öyle demezdin :)

0|0
    1|0
  • yastıgım altındaki döner bıçagını kafasına wururdum ;)

0|0
    1|0
  • ben birşey yapmazdım bu halimi görünce oturur ağlardı zaten

0|0
    0|0
  • En yakınımda kül tabağı var onu fırlatırdım kafasına.

0|0
    0|0
  • bak güzel kardeşim al sana 5bin lira, alttaki manyak teyze hem benden daha zengin, hem de gerçekten huysuz bir ihtiyar, şu sıkmayın beceremediğin bayıltıcı sipreyin kokusu bile ona yeter.

0|0
    0|0
  • hırsızlığa gelen şahıs boş gelmemiştir tehlike anında karşısındakini etkisiz hale getirecek bir şeyler bulunduracaktır, en mantıklısı hırsızın gitesini beklemek yada uyanıyormuşizlemini vermek.

0|0
    0|0
  • ulaşabilecğim yerde bir kelepçe ve yine elimin altında bir adet dolu silah var...

2-3 tane sıksam kaç yıl yatarım acaba...

0|0
    0|0
  • valla kimse sallamasın benim ewe girdi 106 plazmayı aldı gitti ruhum bile duymadı 4 sene oldu onlar ayakta uyutur adamı sallamasın kimse

0|0
    0|0
  • Uyumuş numarası yaparım tam bana yaklaştığında delerim postunu.Sonra arkadaşı çağırırım beraber gömeriz biyere.

0|0
    0|0
  • elime bi alırsam

0|0
    0|0
  • kafasına odunu indirirdim tabiki

0|0
    0|0
  • Yastığımın altındaki emaneti almadan uyandıysam ne ala, ama emaneti almışsa EYVAH HIRSIZ...

0|0
    0|0
  • Zaten sinirliyim kırarım bi taraflarını

0|0
    0|0
  • Kalkar, boğuşurum.. Bir kroşem yeter..

Sonra ben soyarım kendisini..

0|0
    0|1
  • hırsız art niyetli ise sana dokunmama gibi bir durum söz konusu olmaz sanırım herşeyini alır :)

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Korkudan kıpırdayamazdım:)

1|1
    0|0
  • biber gazimi direk suratina sIkardim hic acimadan hemde.. ondan sonra babami cagirdim o evimize dalan pisligin agzini burnunu kirsin polisi cagirmadan önce bende migdesine bi güzel tepik atardim anca hincimi alirdim :D

0|0
    0|0
  • etrafım da o an ne varsa direk kafayaaa

0|0
    0|0
  • Korkarım, uyuyormuş gibi yaparım. Ne var ne yok alsın yeter ki dokunmasın. :)

1|0
    0|0
    • ya donunu bile alırsa donsuz napcen pijamalarlamı gidcen sokağa:DD

• Canımı tehlikeye atmazdım.

0|0
    0|0
  • tanri misafiri o yaa, uykuya devammm

0|0
    0|0
  • Direk bayılanze.

0|1
    0|0
  • Uyuyor numarası yapardım.

0|0
    0|0
  • terlıgı atarım kafasına

0|0
    0|0
  • odama gircek hırsıza acırım

0|0
    0|0
  • annecim diye bagirip evden çikardim direk polisi arardim:)

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaa yedi mahalle duyar ama sonrasını hatırlamıyorum =)

0|0
    0|0
  • Uyuyor numarası yapar Boş anında kafaya Allah ne verdiyse indirridim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...