Asıl namussuz erkek olmuyor mu bu durumda?

Bir kızla bir erkek cinsel ilişki yaşadıklarında neden hemen olay bayanın üzerinde yoğunlaşıyor ve sadece kadın namussuz damgası yiyor? Bu tarz birliktelikler özel yaşamı ilgilendirirken ve dışarı yansıtılmaması gereken durumken genellikle erkeğin bunu yaymasıyla bayan bir anda o*spu oluveriyor. Bu durumda asıl namussuz erkek olmuyor mu?Yanlış mı düşünüyorum?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• link erkeğin namusu olmazmış (!). kadınsan tecavüze dahi uğrasan kimseye söylemeyeceksin. çünkü kimse inanmaz. adalet bile kendi rızanla yaptın deyip kadını suçluyor. NÇ(12) olayında olduğu gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çok haklısın böyle erkekler var bide. bir kızla arasında geçen mahremi herkese yayarlar. asıl o* onlardır. ona güvenen kadınlar değil

0|1
    0|0
  • Okulda bir çocuk vardı ne yapsa anlatırdı ve biz o çocuğa kötü gözle bakıyorduk.

0|1
    0|0
  • aferin len. helal sana cidden :D

0|1
    0|0
  • Haklısın Valla.. Bizim toplumda "erkektir yapar" düşüncesi olduğu sürece kadınlar sadece namussuz damgası yer..

0|1
    0|0
  • doğru düşünüyorsun.

ortada bir ilişki varsa kimse tek başına yapmıyor sorumluluk 2 tarafın.

0|1
    0|0
  • Haklısın kardeşim . Bakalım ne diyecek baylar .

0|1
    0|0
  • namussuz?..bu kavramı irdelemek lazım da

bu işi tek kişi yapmıorlar,o yüzden ikisi de sorumlu..tek kişi suçlanmamalı yani

0|1
    0|0
  • Şerefsizdir ne yaşanmışsa o orada kalır dillere düşmez

0|1
    0|0
  • ikisindede suc var... sonucta yanliz olmuyor bu isler

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir kadınla bir erkek arasında cinsel ilişki yaşanmasını ortada bir aşksa yanlış bulmamakla beraber bu olayın her iki taraftan biri vasıtasıyla dışarı aktarılması konusunda sana katılıyorum. Bu özeldir ve bence bunu dışarıya iyi veya kötü şekilde lanse eden insan dierine karşı büyük bir saygısızlık yapmış sayılır bence. Kadın veya erkek olması durumu değiştirmez. Ama dediğin gibi Türk toplumunda bu kötü yaftayı kadının yemesi tamamen negatif cinsiyet ayrımcılığının su götürmez cinsten bir kanıtıdır.

1|1
    0|0
  • erkeğin egemen olduğun bir toplumda yaşıyoruz ve kadın namus simgesi olarak görülüyor o yüzden bir baba çocuğu ergenliğe girdimi hadi bakalım seni milli yapalım diyebiliyor ama ben hiç bir genç kıza hadi seni milli yapalım diyen bir baba görmedim yanlış birşey ama gerçek ve bu algı hiçbir zaman değişmez.

0|1
    1|0
  • Evlenmeden önce sex yapan kızda olsa erkekte olsa benim için ırıspıdır

Irıspılığın cinsiyeti olmaz .

1|0
    0|0
  • sorun prim yaptı mı bari

0|0
    1|1
    • Seninki de bir bakış açısı tabi..

• ben kimsenin namusuna göz dikmiyorum ama çevremdiki kızlar beni baştan çıkarmak için uğraşıyolar bunu her türlü hareket ve davranış sergileyerek yapıyorlar tabi sadece benim için değil diğer erkekler için de bu durum böyle fahişelik bunların kanında var biz kimseye gidipte zorla sahip olmuyoruz kendileri bunun için çabalıyolar erkeği yetiştiren de sensin insanlığı yetiştiren de.. birazcık asil ol dön önüne kalktaklık yapma .. ama yok işte bunlarda tüm sorun kadınların başından çıkıyor

• Bak şimdi mantıklı bişeler söyledin. Şimdi prim sırası sende :))

• doğru suç ikisin

0|0
    0|0
  • böyle davranan erkekler için evet namussuzdurlar!

0|0
    0|0
Yükleniyor...