Sizce Vitor pereira kalsa Dick advocaat tan daha başarılı olur muydu sizce Vitor pereira mı Dick advocaat mı başarılı?

Sizce Vitor pereira kalsa Dick advocaat tan daha başarılı olur muydu sizce Vitor pereira mı Dick advocaat mı başarılı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En suçsuz olan Advocaat bence. Kesinlikle kötü bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum ama günümüz futbolunda bu tarz adamların miladını doldurduğunu düşünüyorum. Geçmişe baktığımızda adamın çalıştırdığı takımlarda gözle görülür başarıları; Hollanda, İskoçya ve Rusya liglerinde şampiyonluklar ve Zenit'e UEFA ve UEFA Süper Kupasını aldırmasıdır. Bunun da üstünden 8 9 sene geçmiş. Zaten son dönemde Hollanda Milli Takımında Yardımcı Teknik Direktör olarak görev yapıyordu, Hollanda EURO 2016'a katılamadı vs... Her şeye rağmen Advocaat'ın suçsuz olduğunu düşünüyorum
    çünkü yapılan transferlerde hiçbir etkisi yok. Takım sezon başlangıcında hazır değildi. Kadro oldukça yetersiz. Oyun kurucu olarak takımda görev yapabilen tek futbolcu yok. V. Persie'den, Ozandan, Alperden 10 numara olmaz... Adam haftalardır elimde aynı tip oyuncular var diyip duruyo. Haklı da. M. Topal, Souza, Ozan, Salih. Bunlar hep aynı tip oyuncular. Takımda adam gibi bir forvet yok. Kaleci desen Volkan çoktan miladını doldurdu. Takımda bu kadar eksikliğe rağmen 12 13 milyon euro defansa transfer yapıldı. Aziz Yıldırım gitmediği sürece Fenerbahçe uzun vadede başarı ELDE EDEMEZ. Türk futbolundan da Yıldırım Demirören gitmediği sürece düzelmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• ikiside başarılı değildi olan fenerbahçeye oluyor dick advocaatın ne başarısı varmışta fenerbahçeye gelmiş merak ettim o adamı biraz olsun çalıştırdığı takımlardan ve milli takımlardan biliyorum ne kadar süre kalmış acaba ne başarı göstermiş biri söylesin aziz yıldırım kendi kibrinden aykut kocamanı istemedi bu kulübün kapısından içeri giremez dedi ben varken şimdi o teknik direktörden bozma advocaattan medet umsun dursun...

0|0
    0|0
  • Vitor takımı bu hale getirdi dick enkazı toplamaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • hocalar da degil is bence. yonetimi + cook kotuu kadro..

0|0
    0|0
  • Vitor pereira 7 maçta 16 puan toplamıştı
    Advocaat 7 maçta 9 puan herşey ortada

0|0
    0|0
Yükleniyor...