Ayva gobek sorunsalı?

Fizik olculerim iyi denebilecek duzeyde ve belim de ince. Ayva gobegim var ama minicik ve gitmiyor. Ayva gobek hakkinda ne dusunuyorsunuz? Ve sporla eriyor mu?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• cok komik geliyo bana o sevimli yani üzülme bence ya da bunu bir kusur olarak görme :-) inan zararı degil faydası olur gülümseme sebebi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gobek kadinda erkekte de hos durmuyo

1|1
    0|0
    • 1ay

Ayva gobek oyle digerleri gibi degil, genel olarak cocuk ruhlu erkekler için çok mukemmel bir yapı ama ben sevemiyorum. Çok kücük, insanlar olduguna bile inanmiyor ama o orada..

Erkekler Ne Diyor 15

• Sporla erimeyen yag yoktur. Her turlu bölgendeki yagi mantikli ve bolgesel calisarak eritebilirsin. Ayva gobegin icinde bikac program var bildigim fakat eger beslenmene dikkat etmiyosan hic ugrasma bosuna derim.

0|0
    0|0
  • Karın çalışırsan erir

0|0
    0|0
  • ayva gobek tatlidir beh kalsin

0|0
    0|0
  • erir o bölgeyi hedef alan egzersiz yap

0|0
    0|0
  • ayva çiçek açmış yaz mı gelecekkk

0|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok ayva göbek nasıl oluyor ki 😊

0|0
    0|0
  • diyetle destekli sporla herşey olur

0|0
    0|0
  • En sevdigimm

0|0
    0|0
  • severim :) bazı kadınlarda çok tatlı duruyo belki sendede öyledir

0|0
    0|0
  • erir ama göbek yakmak zor

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayva göbek ama normal değil yani kas yapan kadinlara baktigimda onunde hala o ayva gobek minik de olsa kaliyor ki ben onu begenmiyorum. Nasil gdieririm baska turlu. Kas yapsan bile kalir diyorlar...

• 1ay

karnitini biliomusun

• lordoz duruş bozukluğu bir bak istersen yatkınlık olabilir

0|0
    0|0
  • Göbek hos bisi degil bence

0|0
    0|0
  • kimine yakışıyor görmek gerek

0|0
    0|0
  • kavuna kaymıyosa iyidir

0|0
    0|0
  • hafif ayva gobek bayanda cok hos duruyor ama hic istemiyorsan youtube de videolari var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Az ye

0|0
    0|0
    • 1ay

Kilolu degilim zaten, vucut olcerim cok iyi. Genetik bir sey. Halamda da ayni seyden var, babaannemde de varmış...

Yükleniyor...