Yeni evlenicek birine neler önerirsiniz

Merhabalar . Çok heyecanlıyım arkadaşlar tam 15 gün sonra evleniyorum . Fakat evliliğimin çok mutlu hale gelmesini istiyorum. Bütün açılardan kocamı nasıl mutlu ederim. Ona nasıl davranmam gerekicek. Hergün kalktıgımda önce duşumu alıp süslenip kahvaltı mı hazırlamam gerek yoksa direk kahvaltı mı hazırlamam gerekicek. Evliliğimin çok iyi geçmesini istiyorum. Onunda anne babası ayrı benimde. Böyle olmasını istemiyorum. Yaşlı birer dede nene bile oldugumuzda aramızdaki bağ hiç kopmasın istiyorum. Yeni evlenenlere verebilicek güzel önerilerinz varsa yazar mısınız . Sadece cinsel yönden değil tüm yönleri istiyorum arkadaşlar.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• 1. kocaya asla aılesınden herhangı bırını sıkayet etme

2. yemeklerını aksamdan yap dolaba koy ertesı gune yemegın hazır olur (calısıyorsan)

3. mutlaka temızlık yaparken onada gorev ver , herne kadar dogru duzgun yapamasada sabret mutlaka ogrenecek.

4. alışverıse bırlıkte cıkın.

5. asla zekı gorunme , eger bısey soyledıysen ve sana kızıyorsa " aaa ben oyle demek ıstemedım, yanlıs anlaşıldım" de

6. cok ustune gelırse azıcık agla bırazda kus.

7. ona dokun,sırtını sıvazla, kapıyı actıgında guleryuzlu ol " evımın dıregı hosgeldın kocısım"de bıraz sımart.

8. arada bır suprızler yap. aynaya gunaydın kocıs dıye not yapıtırabılırsın.

9. cay ıcerken mutlaka yanına bısey yap ya da sevdıgı seylerı al. servıs yaparkende bak ben kocısıme neler aldım de.

10. meyvesını sen soy sen yedır.

11. ıyı gecelr derken mutlaka bır buse koy.

12 aılesının yanında onu erkek olarak hıssettır. Goz teması kur arada bır nasıl nasıl dersen askım de.

13 eve gelınce herseyı unut , herkesı kapının dışında tut

mutluluklar:)

2|2
    0|0
    • Ayyy çok teşekkür ederim daha varsa dinlerim çok önemli benim için bunlar :)

• bu arada,sakın gururunu kıracak en ufak şey söyleme

hep arkasında ol,cesaretlendir..kararları O alsın ama istişare edin

• çok güzel yazmışsın :9

Erkekler Ne Diyor 7

• bence bu gibi abartı konulara takılma. Bilmen gerekirki alışmış kudurmuştan beterdir. Bir insanı 40 gün sırtında taşırsın 41. gün indirirsin Sağol 40 gün taşıdın demezde. Neden indirdin beni yavşak der. :) işin kısası hiçbir eylemi görevmiş gibi kabullenme aynı şekilde onunda öyle olmasına izin verme.

0|0
    0|0
  • zamanla birbirinizi daha iyi tanırsınız, sendeeşine karşı nasıl davranacağını anlarsın zaten, birbirinizle sevip sevmediğiniz yönleri konuşun iletişimde olun,

ufak şeyleri büyütmeyin, inatlaşmayın, sadık ve dürüst olun birbirinize; bir ömür değil bin ömür mutlu yaşarsınız.

0|0
    0|0
    • Haklısın sevmeden oluyor ama saygı olmadan olmuyor. Teşekkürler :)

• sevmekten özellikle bahsetmedim, sevmesen evlenmezsin herhalde :)

• Yatakta değişikliklere açık ol, kahvaltıyı hazırla, ondan sonra hayatım kahvaltıyı hazırladım falan de.

0|0
    0|0
  • abartılı davranma doğal davran ilk gün ne gösterirsen hep onu ister o yüzden makyajı S. et =)

1|0
    0|0
  • ilerde monotonlaşıcak

en iyisi düşün me bunları

0|0
    0|0
  • Evlenme :)

0|0
    1|0
  • sabah uyandında kucağına çık o uynmadan dudaklarına yavaşça öpücükler kondur aşkların en yakışıklısı uyanmak istermisin de mesela=) gerisi malum zaten=)

0|0
    0|0
    • Vuuvv teşekkür ederim :)

• her zaman=) daha büssürü şey var duymak isterim dersen linikimi gönderim .. burda sapık yerine koyma diye gizli yazdım=)

Kızlar Ne Diyor 2

• Fazla dırdır etme.

fazla da kıvranma aman nasıl mutlu ederim diye.. yüz verirsen tepene çıkar bıkarsın cicim ayları geçtikten sonra...

eğer bağ hiç kopmasın istiyorsan şunu bil aşktan önce saygı duymayı öğrenin birbirinize..

7,24 beraber olmayın... haftanın bir günü ayrı olun da özleyin birbirinizi..

falan da filan. :D mutluluklar :* ha birde en az iki yıl çocuk yapmayın.

1|0
    0|0
    • :D tavsiyeler için teşekkürler

• her zaman güler yüzlü olmani tavsiye ederim. Yiyecek ekmeginiz olmasa bile dile getirmeden evde ne varsa uydurup beraber yemelisin... Her sabah kahvaltisini hazirlayip suslenip karsisina otur. Ise gonderirken kendini guclu hissetmesini sagla. Sevdigini belli et... Bir aksam eve geldiginde onun icin suslen yatak odasina gotur. :))) hep sasirt... Bence cok hosuna gidecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...