Merhaba arkadaslar olculer ve spor hakkında sormak istiyorum?

Arkadaşlar benim ölcülerim 84-65-89. Kalcam cok kucuk ve buyumesini istiyorum. Belimi inceltmek istemiyorum cunku zaten fazlasiyla ince. Oncelikle kilo alinca kalcama gitmiyor, yani kilo ile halledemem. Squat diyecek arkadaslar da biliyorlarsa nasıl bir calisma uygulamam gerektigini, ne kadar alabilecegini ve tempoyu da soylerse sevinirim. Sporla ilgilenenler ozellikle yanıtlarsa sevinirim. Lütfen. Cidden önemli, takıntı yapmis durumdayim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 89 kalcan var ne guzel iste daha neden buyutmek istiyorsun ki. hep kim kardashian ozentiligi bunlar. olculerin ideal.
    Boy ve kilon nedir

0|0
    0|0
    • 1ay

52- 163 ya ama bak cidden yok gibi gozukuyorr olmuyor hwrkes diuor bunu

• 1ay

Fizigin. cok guzel bence milleti niye takiyorsun ki. millet senin olculerine sahip olmak icin yemeden icmeden kesiliyor.

En İyi Kız Görüşü

• Aslında göğüs ve kalçana göre belin ince değil belini incelterek kalçanı daha büyük gösterebilirsin. Bazı insanların yapısal ve genetik olarak kalçaları geniş değildir ve yağı kalçaya depolamazlar. Gördüğüm kadarıyla da o insanlar ya çok ince yapılılar ya da çabuk kas yapabilen türdenler. Çabuk kas yapabiliyosan iş zaten basit kalça çalışcaksın o bölgedeki kas büyüyecek yani yağ artmıyosa kası arttıır. Bacak kol bel vs. de incelirse çok iyi olur

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya ne yazık ki benim belim daha fazla incelmiyor. Zaten sınırda. Minicik bir ayva göbeğim var alistim artik ona. Rahatsiz olmuyorum pek. Kilo alinca gobek yapiyorum ya da bacak ama kalcaya gitmiyor. Cabuk kas yapar miyim bilmiyorum. Kas yapmayi denemedim hic. İnceyim ama yapısal olarak. Vucudum atletik tipte yani bilmiyorum belimin yanlari normal kemik bacak boyum da uzun oldugundan orada pek bosluk yok. Kemikten incelmek diye bir sey yok herhalde. Ya sahiden bilmiyorum. Yardim edersen cok sevinecegim.

• 1ay

Ya ama vucudumun diger kisimlarinda kas istemiyorum. Kalcamin buyumesini istiyorum sadece.. ama deneyecegim. Bir kac ay icinde spora basyalayacagim zaten. Tesekkur ederim

• 1ay

Hayır kas değil sadece incelme ağarlık falan kullanma istesen de kas yapman zor zaten çünkü bayansın rica ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Kalcanin büyümesini istiyosan oraya agirlik uygulaman gerekir. Senin de soyledigin gibi squat bunun ilaci eger antrenman programin yoksa bu konuda yardim almak istiyosan yardimci olmaya calisirim elimden geldigi kadar

0|0
    0|0
  • Ideal ölçüler için 5 cm fazla yinede Belin ama illaki kalça istiyorum diyorsan iki günde olmuyor Squat dışı onerim var ama ilk önce evde mi salonda mi çalışıyorsun bunu bilmem lazım

0|0
    0|0
    • 1ay

Şuanlık ev ama 6 ay sonra ilafım bitecek spor salonuna gideceğim. Yardımcı olursan cidden çok sevinirim

• Squat 3 set 10 tekrar kaldırabildiğin maksimum kilo
    Rack Pull 3 set 6 tekrar kaldırabildiğin maksimum kilo
    Hip Thrust 3 set 10 tekrar kaldırabildiğin maksimum kilo

0|0
    0|0
  • merhaba. ben 9 yıllık sporcuyum spor salonum var ve antrenörlük yapıyorum yardımcı olabilirim. istersen

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok iyi olur lütfen

• 1ay

Burasi var puanim dusuk henuz ozelden yazamiyorum

• 1ay

anladım 0507 773 50 59 wp dan yardımcı ola bilirim.

• Ben biliyorum...

0|0
    0|0
  • kalcan bence ideal şuanda büyütmene gerek yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Toplu olduğundan kücük duruyor sanırım gogsume gore kucuk kaliyor ki bu da onu kucuk gosteriyor squat ile buyutebilir miyim, sonucta orasi da kas?

• 1ay

Sıkı ve toplu olması daha kucuk gostermez mi?

• 1ay

hayır bence küçük göstermez hem böyle seven var işte :) yoksa büyütmeni isteyen mi var?

• özelden mesaj at bişi dicem

0|0
    0|0
  • Vurdur arkadan bak nasıl büyüyor kalçan

0|0
    0|0
    • 1ay

Yahu duzgunce insanca cevap versen olur musun

• 1ay

Düzgünce cevap vermedim inanmıyorsan dene arkadan ilişkiye gir bak Gör nasıl büyüyor

Kızlar Ne Diyor 2

• belin ince değil ki kalça ölçüm senden daha büyük ama belim 59 bence belini incelt kalçan büyük durur

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya kanka belim icelmiyor sorun o yapisi bu atletik vucut yapiliyim kalca buyutursem bel otomatik ince duracak bel cevremde yag yok zaten

• 1ay

Belim almaz umarim ua en iyisi fitnessa baslayip bilenlerle konustuktan sonra yapmak

• 1ay

aynen öyle yap

• Hm 3 set yap 3 settede 20 kere bacaklarini sik comel kalk yavas yavas yandigini hisset bunu 2 gunde bir tekrar et goruceksin faydasini he bu arada tam comelme bide yarim var tam olani 5 ci gunden sonra yaparsin basta yarim yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...