Eski erkek arkadaşınız zamanında onu nasıl sevdiğinizi sordu

Eski erkek arkadaşınız zamanında onu nasıl sevdiğinizi sordu ... Ve bu konuşmalar yapılmadan once kendisi size ona aşık olan bir bayanın mesajlarını gonderdı ve hiç tepki vermediniz,tam aksi guzel duygular oldugunu soyledınız.. Ve size '' sende bana boylemı asıktın dedi''... ve siz onu saf sevdiğinizi soyledınız.. Bu ilişkide onun üzerine fazla gittiğinizi söyleyen eski erkek arkadaşınıza sizin cevabınız ''ben sevmediğim insanlara o şekilde davranırım sevdiğim insana daha farklı, seni severken sesimi bile çıkarmaz anlardım '' dediniz.. ve size durup durmadan iyi geceler dedi... telefonu kapattı... Bu erkek ne yapmaya çalışmıştır.. ya da bu cevabınız karşısında neye uğramıştır. Kendini kötü hissettiği içinmi boyle olmuştur?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok büyük ihtimal yanlış anladı. Kurduğun cümlenin başı yanlış anlamaya çok müsait. Yani çocuk ilişkide üstüme çok geldin diyor. Sen de "Ben sevmediğim insanlara öyle davranırım diye başlıyorsun adamın film burada kopuyor eminim senin son söylediğin "Seni severken sesimi bile çıkarmaz anlardım" sözünü duymamıştır bile ama sen de öyle bir cevap vermişsin ki adam zaten cümlenin başında kopmuş :D

0|0
    0|0
    • :)) evetya:) anlatmak istediğim o değildi:)) adamı kafadan koparmışım:)

• Peki nedir seni nefret ettiren?

• hareketleri.. yaptıkları ve dusuncelerı vede dengesizliği

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya bu adam nasıl bir vaka ki yok bu adın bana böyle aşıktı diyerek onun mesajını size yolluyor, sizle ayrıldıktan sonra size sen beni nasıl seviyordun bunun gibi mi diye soruyor. Nasıl bir megaloman, nasıl bir psikopat ?

Ve siz nasıl böyle bir tipe dayanıp, sonra da onun beynini zorlayacak bir felsefik diyaloga giriyorsunuz ?

Çocuk musunuz ya da siz de ayrı tür bir psikopat mı ?

Sahi gerçek yaşınız kaç ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence sana gönderdiği o mesajı kendisi yazmıştır (uydurmuştur). senin tepkini merak ettiği için.

0|0
    0|0
    • Sanmam...direk kopyaladığına eminim..okadar seri olamazdı..hatta kendisi de dedi kısa surede yazamam heralde diye...tepkimide merak ettiyse hayal kırıklığı oldu..cunku ımkanı varsa ona karşı aşk besleyen o kişiyle denemesini bile söyledim:)

• Muhtemelen sozel zekasi pek kuvvetli olmayan biri, cogu erkek kinayedn falan anlamaz laf oyununa gelemez yani yanlis anlamis

0|0
    0|0
    • Büyük ihtimalle... neyi yanlış anlamış olabiliirki..direk ona onu sevmediğim için boyle davrandığımı soyledım halbuki:)

• bitmiş bir ilişkide neden donup seni seviyorum diyecemki

• Sevdigimi derken gecmis zamani kastettim canim

Yükleniyor...