Büyüklerin yerinde ve ilginç sözleri hakkında ?

Bulunduğunuz ortamda tam konuyla ilgilli ilginç anıların anlatılması ve ilginç sözlerin söylenmesi çok etkili oluyor .örnek bir nişanda kızını verip duygulanan baba vardı .Birisi şöyle dedi : Adam demiş kızımı vermezdim ama anasını elden aldım :) bu tarz anılarınızı paylaşırmısınız ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• amcam eşyanın eski olduğunu anlatmak için şöyle derdi : sigortasını ödesen emekli olmuşyu şimdi :D

b

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yetim olan bir akrabamız bize nankörlük yaptığında annem demişti; yetim büyütme beni kalkar s...rim seni :)

0|0
    0|0
  • dedem eve tv almış kaç yıl once herkes yenı gormus o sıralar...

açıp ızlıyolarmıs..

o sırada dedem babanemi kucaklamış..

ve babanemın cevabı...

amaaa heriff utanmıyon mu şurdakiler bizi görecek.. :))

şurdakıler ( tvdekıler)

:DD

0|0
    0|0
    • süper babaanne seni seviyorum demek gerek :) vizontele babaanne .zeki müren de bizi görecek mi :)

• :) işte ne biLsin kadıncagız.. eskıden böyle yaslılarda bıle ut haya vardı.. tvdekılerden bıle utanmıs babaneciim.. şimdikiler meydanda hersey.. !

• şimdi ped reklamını izliyoruz beraberce

• 30 yaşını aşmış adamın " ilk aşkımı " seviyorum oda benim için ölsün asadssdsss :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Babaannem Her Zaman Demistir.Oglum Kimseyle kavga Etme kavga Edip Dayak Yersen eve GeLme .D

1|0
    0|0
  • dedem derdi beğenmediği bir eylem karşısında yörük ne bilir bayramı hör hör içer ayranı

0|0
    0|0
Yükleniyor...