Bir an önce zayıflamak için hangisine gitmeliyim?

1.70 boy, 63 kiloyum, 54 olmak istiyorum. Fitnessa mı kardiyoya mı gitmeliyim?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Cok ilginc bir soru sormussun fitness dedigin olayin icinde zaten kardiyo da vardir, sadece ne sıklıkta kardiyo yaptıgına baglıdır. Fitness kelime anlami olarak saglikli ve formda olmaktir. Fitness da ki amac vucudu sıkılastirmak ve guclendirmektir. Kardiyo kismina gelicek olursam da ordaki amac genel olarak kardiyovaskuler dedigimiz sistemi calistirmaktir. Yani yüksek düzeyde kalori harcayan egzersizler yaparak yag yakmak ve zayiflamak. Senin de amacin zayiflamak oldugu icin kardiyo agirlikli calisman mantikli olacaktir. Ayni zamanda kesinlikle beslenmene dikkat etmen gerekir.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kardiyoya ağırlık vermen gerekiyor ama gün gün farklı şekilde hafif ağırlıklarla bölgesel olarak da calısmalısın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bir an önce zayiflarsan bir an önce kilo alırsın kilo vermek önemli değilde nereden veriyorsun kiloyu o önemli

1|0
    0|0
  • Hafif kardiyo ile başla, zaten fitnessa dönecek sen istemesen de. Tabi bu arada şeker, un, tuz üçlüsüne bulaşmamak gerekiyor.

0|0
    1|0
  • kardiyo yapmalısın

1|0
    0|0
  • Kardio yaparsan zayıflarsın kardio ile birlikte ağırlık çalışırsan hem zayıflarsın hemde hoş ve estetik bir fiziğe sahip olmuş olursun ne yapmak istediğine bağlı olarak hangisini ya da ikisini birlikte yapıp yapmamaya karar vermelisin ;)

1|0
    0|0
  • Bnce ilk önce beslenmeyi ayarla ; şekerli yiyecek ve içecekleri bırak, ekmek ve makarna gibi seylerden hamurlu yiyeceklerden kurtul, kola gibi sekerli icecekler icme...

0|0
    1|0
  • Mutfaga girme benim tavsiyem geri kalan istedigin yere gidebilirsin

3|0
    0|0
  • kardiyoya tabikide

1|0
    0|0
  • bende kiloluyum annem hem memurdu hem mahallede ki çocuklara ders anlatmak isterdi birlikte ders çalışırdık öğretmen gibi, neyse sınavlarımı kazandım ama istediğim mesleği 24 olduğum halde belirlemedim stresten kilo aldım ekmeği kesiceksin ve fitness ypıcaksın şekeride azalt çayda içtiğin

0|0
    0|0
  • aşk acısı birebir😄

0|0
    1|0
  • Fitness ile kardiyoyu birlikte yapmalisin

0|0
    1|0
  • kilon harika.. kilo verip boşuna memelerini sarkıtma...

0|0
    1|0
  • az ye

0|0
    1|0
  • Fitnessa yeni bir akımmı

0|0
    0|0
  • Kardiyo zayıflatır ama sen fitness à git o daha iyi

0|0
    0|0
  • kardıyo