Nasıl tepki vermeliyim???

Şu ana kadar hiç derslerimde başarılı olmadım bu sene lumya 720 için teşekkür alacağımı söyledim ailem başta olmak üzere herkes dalga geçti ve şu an teşekkür alıyorum onlara nasıl tepki vermeliyim...

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük başarılar sonrasında mutlaka bir ego tatminin olmalı kendini olgun bir şekilde şımart gösteriş yapma.Yanlızzzzzz ailen sana lumya alıyor diye bu kadar ders çalışıyorsan kızdım sana.Başarını ömür boyu kılmalısın.Lumya eğer yanlış bilmiyorsam gençler arasında favori bir telefon ve seninde kısa zamanda olacak.Hayatının ileriki bölümlerindede istediğin şeye sahip olman için seni ders ve hayat disiplinine dikkat eetmeni istiyor eğitimine önem vermeni istiyorum

0|0
    0|0
    • lumyayı aldım aslında bende pişman oldum ama insan değiştiğini görünce seviniyo artık daha çok çalışcam :)

• Başarı insana tarif edilmez bir haz verir.Bunu yaşa, toplum içinde başarılı insanlar saygı görür.Bu duyguyu yaşamak inan lumya sahibi olmaktan çok daha güzel.Mutluluklar diliyorum

Erkekler Ne Diyor 13

• Havalanmalısın. yani herkese kötü kötü bak. cok pis bak

0|0
    0|0
  • telefonu alma bence...! git ve ailene'' istediğimde başarabileceğimi gördünüz imdi hiçbişi istemiyorum'' şeklinde konuş... aradan biraz zaman geçince yine tel istersin=) ama lumia 720 dandik bir tek S4 tavsiyemdir

0|0
    0|0
    • telefonu aldılar cebimde bile tel güzel çok kullanışlı valla :)

• O senin S4 kullanmamandan aynaklanıyor ben i phone lumia x peria dahil hepsini kullandım ama hayırlı olsun yinede=) o zaman teşekkürü getirdiğinde '' siz beni kırmayın dileyin benden ne dilerseniz ''de=)

• ben olsam hiç ciddiyetimi bozman hatta hiç kimseye teşekkür aldım demem karnenin yanında ve evde herkesin görebileceği yere bırakırım karneye bakmak isteyen onuda görür

0|0
    0|0
  • sen tepkı vermeden zaten onlar tepkılerını koyacaklardır bak gordunmu ısteyınce oluyormus tepkını bogazında bırakacaklar:)

0|0
    0|0
    • he kolaydı burunlarından dökcem :)

• :) demekkı neymıs en son hava atılacak ınsanlar aılelermıs ve en cok kaprıs cekenlerde onlar:)

• peki anladım tamamm :)

• trip at bildiğiniz bir şey :)

0|0
    0|0
  • muhattap olma sız benı desteklemesenızde ınanmayıp benı ezıkledıgınız ıcın sızden nefret edıyorum de ::) tesekkuru ver elleıne odana gıt kuzum :)

0|0
    0|0
  • Olgun davranarak saygıda kusur etmeyerek en anlamlı tepkiyi vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • telefonu eldıklarında bak telefona, sonra koltuğa doğru fırlat istemiyorum bunu de. bir telefonla benim hayatımı, tercihlerimi satın alamazsınız de. onlar şoka girdiğinde tamam tamam alıyorum telefonu, ama sırf siz üzülmeyin diye, de :)))))

0|0
    0|0
  • teşekkür ne bari takdir alaydın sanki üniversite kazandın mezun oldun:)

0|0
    0|0
  • Teşekkür aldığını söyle yeter.

0|0
    0|0
  • alın teşekkür burada kıvırıp kullanın şimdi bunu de onlara gidip

0|0
    0|0
  • buyurun der teşekkür belgesini ellerine verirsin

0|0
    0|0
  • Direk götür önlerine koy...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tesekkur belgesini çerçevelet duvara as .))

0|0
    0|0
  • Bi elini yumruk yap. öbür elınle de yumruk yaptığın eline vur kapak olsun :D :

0|0
    0|0
Yükleniyor...