Uzamayan bir boy ?

Arkadaşlar kısa boyluyum aileden gelen bişey ama mesela ben yemeği yedikden sonra 50-100 kere zıplarsam basket atar gibi birazda olsa uzar mıyım ya da zayıflayabilir miyim?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle yaşa göre değişiyor uzama oranı ama 1-2 cm de olsa uzarsın evet kilo da verirsin ama boyunu çok takma ya minnoş kızlar daha çekici oluyor ama tabi uzun olmanında güzelliği başka

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• genetiğinde yoksa kırk takla atsan yaramaz zayıflamak istiyorsan egzersizden çok beslenmene aldığın kaloriye önem göstermen gerekiyor tavsiyem duruş bozukluğu var mı bir bak internetti bozuk postürleri incele sende varsa eğer esnetmelerle düzeltip 3-5 cm boy alabilirsin :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Öncelikle teşekkürler :) Duuruş bozukluğu derken kardeş pek anlamadımda

• 1ay

benimkide 2 resime benziyor tam aynısı değil ya burda yok ama nası anlatıcamı bilemedim :D belim yok gibi öyle duruyorum :D

• 1ay

benziyorsa tamamdır :D illa tam olmasına gerek yok lordoz duruş bozukluğuna yatkınlığın var o zaman :) normal durduğunda sanki göbeğin var gibi olur ayağa kalk elini beline koy yani belini hisset kalçanı sıktığın zaman belinde bir rahatlama oluyor mu gerginlik gidiyor mu

• Genetik ☺️

0|0
    0|0
  • yaş kaç idi?

0|0
    0|0
  • Kendini olduğu gibi kabul et

0|0
    0|0
  • direk basket at niye bos bos zipliyon

0|0
    0|0
    • 1ay

Evde basket potası yok ben napıyım :D

• 1ay

Okulda var ama şu havalarda gidemem ki hem nolur havaya elma toplarmış gibi zıplatırlardıya ilkokulda :D :D

• 1ay

iyi zipla ozmn ne diyim baska 😅

• Basket oynamak boy uzatmaz. Basket oynayanlar uzun boylulardan seçilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uzun olmak o kadar da güzel birşey değil bence kendimden biliyorum

1|0
    0|0
    • 1ay

Yaa öyle deme olmayanlarda var benim boyum cok kısa ama

• 1ay

Ayy :( :( canım yaa olsun be

• 1ay

hayırlısı 😑

• Genlerdense zor

0|0
    0|0
  • Benim boyum 155 ama aileden de geliyo kısa olmak seni rahatsız ediyorsa spora git derım

0|0
    0|0
Yükleniyor...