Arkadaşlar spor yapıyorum ve göğsüm küçülüyor karnım da kas olmuyor hala göbeğim var sımsıkı ve dümdüz değil?

ben göğsüm küçülsün istemiyorum kalçam ve göğsüm küçülüyor karnım gitmiyor.
Spor hocam her bölgeden yağın gittiğini söyledi araştırıyorum ama bulamıyorum bana bir akıl verin.
ben popomu ve göğsümü nasıl kaybetmekten kurtulurum totelde 10 kg verdim şu an 49 kiloyum ama artık kas yapmak için sporumu ağırlaştırdık ama kas yapmaya çalıştıkça popom eridi göğsüm eridi kas yapmak için protein ağırlıklı beslenmeye geçtim ama karnım gitmiyorrrrrrr. anlayan bir yazsın bana..

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım kadarıyla kilo vermeye çalışıyorsun sen? yaş boy kilo yazabilir misin? hedefini yazabilir misin?

0|0
    0|0
    • 1ay

90 doğumluyum 10 kg verdim 49 kiloyum şu an boyum 160 ölçülerim 88 göğüs ölçüm mezro ile ölçünce belim 64 ama alt karnım var 77 popom 88 şu an ve ben alt karnım gitsin die kastıkça göpsüm gidiyor 88 cm diyince herkes ooo ne kadar büyük diyorsunuz ama ölçü sırtımla birlikte alınıyor göğüs kabım 75 e düştü..

• 1ay

sence boy ve kilona baktığında o değerler normal değil mi :) kendini sev biraz genetiğin buna el veriyordur herkes fizik olarak mükemmel genetiğe sahip değil olanlarda modeller işte şimdi hesaplamalara bakıldığında günlük 2000 kalori ihtiyacın çıkıyor 52 ideal kilon olarak gözüküyor ideal kiloya çok takılma yani 52 kilo demiş ama o ortalama bir değer sen yaklaşık o kilolarda olsan sağol açısından ve fizik açısından çok iyi olur :) yani şu an sen ideal kilodasın daha fazla kilo verme göbeğim var biraz demişsin ben duruş bozukluğu olduğundan şüpheleniyorum google görsellere lordoz duruş bozukluğu diye aratırsan orda lordoz duruş bozukluğu olan vücutlara bakarak kendini kıyasla eğer varsa bu göbek çok normal :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Karnına streç sar öyle yap sporunu

0|0
    0|0
  • Doğru spor yapmıyorsundur

0|0
    0|0
  • Aslında il başta karın sporu yap sadece karın sporuu olabilir?

0|0
    0|0
  • Karın çalışıyor musun

0|0
    0|0
  • yağlı meme olmasın daha iyi yanlış düşünüyosn

0|0
    0|0
    • 1ay

90 doğumluyum 10 kg verdim 49 kiloyum şu an boyum 160 ölçülerim 88 göğüs ölçüm mezro ile ölçünce belim 64 ama alt karnım var 77 popom 88 şu an ve ben alt karnım gitsin die kastıkça göpsüm gidiyor 88 cm diyince herkes ooo ne kadar büyük diyorsunuz ama ölçü sırtımla birlikte alınıyor göğüs kabım 75 e düştü.. ölçülerim erkek göğsü gibi dümdüz kalıcak

• 1ay

zaten o 88 belinin ölçüsü memenin değil. memeyi a b c ve d cupları ifade eder. destekli sütyen giyersin sende

• Gidiyordur

0|0
    0|0
  • zamanla gidecektir, oraya sıra gelmemis demek ki herkes aynı olmaz

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun

0|0
    0|0
  • doğru program uygulanmıyor ozaman. istersen yardımcı ola bilirim.

0|0
    0|0
  • Memelerin büyük oranı yağdan oluşur. O yüzden sporcu kadınların memeleri küçük görünür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...